Секс-сюрпризи

Секс-сюрпризиІноді, на жаль, приходить у відносинах якийсь момент насичення або пересичення цими самими відносинами. Цей момент досить закономірний і, можна сказати, очікуваний. Кожна пара обирає свій спосіб його подолання

На жаль, велика кількість закоханих вважає за краще зробити паузу або узяти тайм-аут, але це, помітимо, ніяк не вирішує проблеми, а лише відсовує її в тимчасовому просторі.

Що ж необхідно зробити, щоб відновити запал і повернути пристрасть у відносини? Невже все так безнадійно загублено і немає дороги назад? Зовсім ні! Є якісь дрібниці, якими ви можете здивувати (а ще краще – постійно дивувати) вашого партнера по відносинах. Пам’ятайте, що застати його зненацька (тільки в хорошому значенні цього слова) деколи буває досить, щоб він знов відчув інтерес до вас. Дивуйте його постійно, будьте непередбачуваною, і нехай він не здогадується, що все це сценарій, що добре спланований…

І як же його спланувати? Тут, як і у всіх речах, що стосуються взаємостосунків, все індивідуально. Але тим не міні є декілька підказок, за допомогою яких вам нескладно буде закрутити голову благовірному і проробляти це повторно.

Вам доводилося спостерігати за парочками, яких неможливо відтягнути друг від дружки? Вони цілуються скрізь і всюди: на вулиці, на лавках, в переходах, в суспільному транспорті, на ескалаторі… Думаєте, вони знайомі декілька днів, або що у них до цього тривалий час нікого не було? Можливо, але не факт! Ймовірно, вони просто привносять в свої відносини якусь родзинку.

"У кожен момент часу, коли ви дивуєте вашого партнера, наприклад, спонтанною поїздкою, зустріччю або побаченням в несподіваному місці, йде сигнал з мозкового центру, який стимулює відповідні центри головного мозку вашого партнера, що відповідають за любов і прихильність", – затверджує Ред Монтаж, лікар філософії, директор нейролабораторії при Бейлорськом коледжі медицини.

Отож, перейдемо нарешті безпосередньо до справи… На ваш суд і розсуд декілька прикладів того, як можна здивувати вашого благовірного:

1. "Мій бой-френд записує на диктофон лекції по праву, а пізніше переписує їх в зошит. Одного разу я натиснула на паузу, і замість слідуючої репліки записала власним голосом: "я так тебе хочу!". І коли він прослуховував касету і наближався час цієї самої репліки, я підготувалася (пеньюар і все необхідне) і буквально накинулася на нього. Повинна сказати, що це було один з найяскравіших спогадів як у мене, так і у нього. Потім я, звичайно ж, як благовірна дружина, допомогла йому переписати лекцію в зошит і возобновітьб втрачений запис", – ділиться своїми враженнями Інна, 25 років

2. "Одного разу в постілі моя дівчина прошепотіла мені щось на французькій. Відверто кажучи, я був без поняття що могла означати ця репліка (хай навіть вона попросила винести сміття), але звучало це дуже сексуально", – згадує 28-річний Іван.

3. "Вона набрала для нас ванну води. І коли ми приймали її разом, вона ніжно масажувала мою голову, втираючи шампунь. Я ніколи б не міг подумати, що від цього можуть піти мурашки по тілу. Відчуття незвичайні, а секс після такого (та ще і у воді) ще незвичайнішим!", – затверджує 29-річний Мітя.

4. "Але час десерту я несподівано, але навмисно запустила в коханого кульку морозива. Він розреготався, але не розгубився і відповів мені тим же. Незабаром між нами виникла справжня війна за виживання, зброєю в якій була їжа, що попалася під руку. В результаті ми перекидаючись валялися на підлозі. Чесно, я давно так не сміялася. Хоча і прибирати після таких "боїв" довелося довго, але оскільки ми це робили разом з перервами на любовні утіхи, час пролетів для нас швидко. І ви знаєте, пізніше він признався, що так смачно він ще не обідав!", – розказує 21-льотна Женя.

5. "Одного разу я зняла себе в чудовій білизні на відеокасету і непомітно поставила її в програвач. Потім з іншої кімнати я вимкнула телевізор під час перегляду любимим передачі (відразу скажу, це був не футбол!). Він був роздратований, але коли натиснув на кнопку, побачив на екрані мене, а потім обернувся і переконався своїми очима, що я з’явилася перед ним в такому ж вигляді в іншій кімнаті, телевізор йому більш дивитися не хотілося!", – ділиться 26-річна Інга.

На самій же справі таких порад і підказок може бути ціла множина. Все залежить від вашої винахідливості і фантазії. Головне – не бійтеся перед новими ідеями. І закрутите голову так, щоб об’єкт вашої пристрасті не зміг зрозуміти, що з ним відбулося!

Джерело: novosti.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...