Секс-поради, які варто ігнорувати

Секс-поради, які варто ігноруватиШвидше за все у тебе є кілька подружок, які вдають із себе гуру в питаннях, що стосуються сексу. Але ми настійно рекомендуємо не прислухатися до всього, що вони говорять.

  1. Займайся сексом, навіть якщо не хочеш

Це одна з найжахливіших порад. Не примушуй своє тіло діяти на автопілоті – від такої сексуальної активності задоволення не отримає жоден з партнерів. Якщо на даний момент ти відчуваєш, що інтим може викликати тільки дискомфорт і роздратування, просто відмовся від нього.

  1. Інтимні бесіди поліпшать якість сексуального життя

Так, розмовляти про проблеми в ліжку потрібні, але постарайся вибрати правильне місце і час. Важливо, щоб спальня у вас обох асоціювалася з любов’ю і чуттєвістю, а не з розбірками. Нехай весь негатив і претензії до чоловіка залишаться за дверима.

  1. Якщо так повинно бути, значить буде

Залиш ці казки для інших. Правда в тому, що будь-які відносини – це серйозна робота. І, як би сильно ви не любили один одного, у кожного з вас є свої переваги, смаки і почуття. Дуже важливо зберігати і цінувати індивідуальність в інтимному житті.

  1. Секс вирішить проблеми в стосунках

Багато хто вважає, що секс вилікує від нерозуміння, конфліктів і болю. Це не так. Він допоможе відчути близькість з партнером, але не вирішить замовчуваних проблем. Дуже важливо розмовляти, вчитися приймати іншу точку зору і знаходити компроміс. Тільки в такому випадку секс буде приносити справжню насолоду, а не бути засобом, що притуплює сварки.

  1. Роби як ми

Те, що працює з твоєю подругою, колегою або сестрою не обов’язково спрацює з тобою. Всі ми різні, тому поради для нас теж повинні бути індивідуальні. Якщо деякі рекомендації не можуть завдати шкоди твоєму особистому житті, то інші можуть його навіть зруйнувати. Прислухайся, але завжди думай своєю головою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...