• Без категорії

Секс по рецепту

229Сара Мур і її бойфренд допомагають тим, у кого проблеми на сексуальному терені. Наприклад, за 19 років роботи Сара займалася сексом з більш ніж трьома тисячами партнерів, і допомогла п’ятдесяти двом з них позбутися невинності.

Ця незвичайна американська пара подорожує по світу і проводить бесіди з людьми, які скаржаться на наявність сексуальних проблем. Спочатку вони допомагають людям стати більш розкутими і зуміти в розмові повідати про всі свої страхи і ганебні таємниці. Потім проводиться або сеанс масажу, або повноцінний секс. Крім того, нерідко використовуються тантричні практики.

Сара стверджує, що її професію не можна прирівнювати до проституції, оскільки багато клієнтів до неї направляє лікар-сексопатолог, що вважає, що тільки відверта розмова і секс з Сарою здатна вилікувати пацієнта.

Сара зустріла свого коханого у віці двадцяти років, і з тих пір вони не розлучалися. Знайшовши один в одному споріднені душі, почали разом практикувати те, що вони називають сурогатним сексуальним партнерством. Пара разом вже більше двадцяти років.

Сара говорить, що спочатку їх родичі і близькі були в жасі, але пізніше зрозуміли, що допомагати людям ставати більш розкутими і вирішувати фізіологічні сексуальні проблеми, – це така ж професія, як і всі інші.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...