• Без категорії

Секс по дружбі: плюси і мінуси

Секс по дружбі: плюси і мінусиВи так довго були кращими друзями, а сьогодні вранці прокинулися в одному ліжку? Якщо починати романтичні відносини не входило у ваші плани, ви напевно обидва відчуваєте збентеження і почуття незручності. Чи варто обговорювати те, що трапилося? Чи можуть друзі бути коханцями без зобов’язань? Які приховані небезпеки таїть секс по дружбі? Відповіді на ці та інші питання ти знайдеш у статті!

Друг завжди допоможе

Дуже часто причиною дружнього сексу стає непроста життєва ситуація одного з партнерів. Причому це не завжди стосується неприємностей в любові. Поштовхом до сексу по дружбі може стати будь-який негатив: втрата близької людини, проблеми на роботі, стрес. Невдачі загострюють емоційний фон, внаслідок чого нам властиво робити необдумані вчинки. Коли все валиться з рук, людина особливо потребує ласки, тепла, розуміння і підтримки.

Гуляли всю ніч до ранку

Ще одна поширена причина, по якій друзі опиняються в одному ліжку, – галасливий корпоратив або вечірка з великою кількістю алкоголю. Слово за слово, і він стискає тебе в обіймах прямо в таксі. Якщо вранці ви відчуваєте сором і збентеження, краще відразу відверто обговорити подію. Щоб зберегти дружбу, постарайтеся розставити крапки над «i». Задумайся, чи важливі для тебе приятельські відносини з цією людиною. Якщо відповідь позитивна, від ідей про секс без зобов’язань на принципах взаємодопомоги краще відмовитися. Як стверджують психологи, це рідко закінчується добре. Ви ризикуєте розійтися ворогами.

Підводні камені сексу по дружбі

Рано чи пізно один з вас почне вимагати від іншого більше: це нюанси людської природи.

Навіть якщо зараз ви хороші друзі, немає гарантії, що ситуація не зміниться, коли на горизонті з’явиться суперник (або суперниця). Почуття власності може змусити оприлюднити весь «компромат», який є у вас один на одного.

Партнер може використовувати «дружній» секс як спосіб протоптати доріжку до твого серця. Можливо за його теплим ставленням ховаються далеко не приятельські почуття?

Приготуйся до закидів і пліток з боку спільних знайомих. Недружня «іскра» буде миготіти між вами і поза стінами спальні.

Якщо ти розглядаєш секс без зобов’язань як тимчасову взаємодопомогу, приготуйся до розчарування. Щоб зробити крок назустріч чомусь новому, потрібно позбутися від старого. Це не міф. Поки ти тупцюєш на місці, перебуваючи в невизначеному статусі, ти свідомо зменшуєш шанси побудувати міцні і повноцінні відносини.

У зоні ризику знаходяться представниці прекрасної половини старше 30 років. Не будучи в шлюбі, дорослі жінки схильні піддаватися порожнім мріям і бачити любов там, де її зовсім точно немає.

Історія зі щасливим кінцем

Секс по дружбі, який закінчився весіллям, – приємний, але рідкісний виняток із правил. Часом, через багато років дружби, люди раптом усвідомлюють, що їх пов’язують набагато глибші почуття. Але зважуватися на небезпечні «ігри», сподіваючись на щасливий фінал, не варто. Сумнівна розвага може спричинити за собою вельми сумні наслідки. Як результат – ні друга, ні коханця, ні сексу. Намагайся завжди тверезо оцінювати ситуацію і не плекати хибних надій.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...