Секс після пологів, коли можна? Як уникнути проблем?

Секс після пологів, коли можна? Як уникнути проблем?Ну, ось він – довгоочікуваний момент. Ти стоїш серед дитячої кімнати з дитиною на руках. Поруч щасливий чоловік, який щойно привіз тебе і малюка додому. Здається, позаду найскладніше – адже вже не мучить токсикоз, немає перепадів настрою, загрози викидня і не треба думати, зашкодить секс малюкові або не зашкодить.

Але з народженням дитини в інтимному житті подружньої пари теж відбуваються зміни. Адже на відновлення жінці ще як мінімум треба місяці два. А потім треба щось готувати їсти малюкові, то переодягати, то прати, прокидатися кілька разів серед ночі, а ще вести домашнє господарство. Так що сексом не тільки не хочеться займатися, про нього навіть думати не хочеться. І ось чоловік починає тихо ревнувати, потім обурюється напівголосно, а потім закочує скандал.

Щоб такого не сталося, треба продумати, як повернути інтимні стосунки подружжя в звичайне русло після народження дитини. Секс після пологів, як би там не було, а рано чи пізно, щоб уникнути загострення пристрастей, жінці доведеться знову відкрити доступ до тіла. І чим раніше це зробити (як тільки лікар дозволить), тим швидше сексуальне життя партнерів налагодиться.

Після виписки з пологового будинку можна спробувати почати підготовку до сексуального життя. Для цього десять разів двічі на день стискайте м’язи піхви так, щоб вони були сильно напружені.

Втім, зараз є маса літератури, яка підкаже про секс після пологів, як направити в потрібне русло свої бажання і фантазію. Важливо також, щоб після пологів жінка була готова до сексу не тільки фізично, а й психологічно. Люблячий чоловік повинен розуміти свою дружину і не тиснути на неї. Адже бути близькими – це не тільки займатися сексом.

Помилки у відносинах

Це розуміти і підтримувати один одного, разом вирішуючи проблеми. Намагайтеся демонструвати чоловікові, що ви як і раніше його любите, приділяйте йому увагу, доглядайте за малюком разом, але при цьому залишайте особистий простір, де є тільки ви двоє.

Не вчіть дитину спати з вами в ліжку, не кажіть чоловікові, що на першому плані дитина та не мучте себе комплексами з приводу змін у фігурі. Краще постарайтеся домовитися про те, в який час і скільки ви можете займатися сексом. Як альтернатива – секс по-швидкому, без прелюдій.

Якщо люди щиро люблять один одного і між ними близькі довірливі стосунки, то немає великої різниці в тому, який був секс до вагітності (секс в період вагітності) і секс після пологів. Там, де є любов, інтимні стосунки обов’язково будуть гармонійні.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...