• Без категорії

Секс підчас вагітності

Секс підчас вагітностіНа початку вашої вагітності, коли живіт ще невеликий, ви і ваш партнер можете продовжувати займатися сексом, не міняючи звичайної пози. Але у міру зростання дитини може з’явитися відчуття незручності і дискомфорту, коли ви знаходитеся внизу під час статевого акту. Не відмовляйтеся від занять любов’ю – знайдіть нові варіанти. Це хороший привід для того, щоб спробувати нові позиції.

Багато "вагітних" пар знаходять наступні позиції найбільш задовільними:

Жінка зверху. Якщо ви знаходитеся зверху, то можете контролювати тиск партнера на ваш живіт і глибину проникнення.

Поряд один з одним. Ви лежите на боку, ваш партнер ззаду, його груди знаходиться біля вашої спини; ця позиція дозволяє уникнути тиску на живіт і дозволяє пенісу проникати в піхві неглибоко. Саме цій позиції віддають перевагу багато жінок на пізніших стадіях вагітності.

На всіх чотирьох. Ви спираєтеся на коліна і на руки, ваш партер позаду вас також спирається на коліна, обіймає ваше тіло і входить в піхві ззаду.

На краю. Сядьте поряд з краєм ліжка, потім ляжіть на спину і поставте ноги на ліжко. Ваш партнер може просто стояти, знаходитися на колінах або напівприсісти над вами.

На колінах партнера. Коли ваш партнер сидить на стільці, сядьте йому на коліна (або лицем до нього, або спиною до його грудей). Тримаючи ноги на підлозі, ви можете контролювати глибину проникнення.

Це гарний початок – а зараз спробуйте, будьте винахідливі і одержуйте задоволення.

Джерела: baby.dn

Поділитися в...

Вас може зацікавити...