Секс під час вагітності

Секс під час вагітностіКажуть, в давнину секс на пізніх термінах вагітності розглядався, як якийсь ритуал. Батько дитини через статевий акт відкривав дорогу нового життя.

Сексуальний вектор направлений на реалізацію інстинкту розмноження, і зовсім не важливо, в якому стані знаходиться жінка, потреба є потреба.

Багато вагітних мучаться в сумнівах – припустимо секс під час вагітності? Чи не зашкодить це майбутній дитині? Спробуємо знайти відповіді на головні питання.

Допускається займатися сексом під час вагітності?

Однозначно так. Вагітність – це не захворювання, а природний етап розвитку організму. Лікарі кажуть, що сексом під час вагітності можна займатися навіть в останньому триместрі, аж до того моменту, поки не почнуть відходити води. Вважається правильним чоловікові не відмовляти жіночим бажанням, але в іншому випадку, коли чоловік хоче, а жінка ні – краще не наполягати.

Можливість сексуальних відносин сімейних пар, які очікують потомство, потребує консультації з акушером або гінекологом, особливо якщо вагітність ускладнена предлежанием плаценти, кровотечею, проблемами з маткою.

При нормальній вагітності сексуальні відносини не можуть призвести до викидня. Якщо жінка відчуває себе добре, її лібідо в нормі, тоді секс тільки позитивно позначиться на її самопочутті до і після пологів. Деякі американські вчені стверджують, що регулярний секс під час вагітності знижує ймовірність передчасних пологів.

Відмовлятися від бажань дуже шкідливо. Негативні емоції, які накопичуються в результаті, можуть закінчитися серйозними розбіжностями в майбутньому. Краще завжди шукати консенсус.

Існує думка, що саме під час вагітності жінки, які мали проблеми з сексуальною чутливістю, вперше переживають найяскравіший оргазм. Це пов’язано зі зміною циркуляції, припливом крові до тазостегнової області, звуженням таза.

Чи не зашкодить секс майбутній дитині?

Міцні м’язові стінки матки надійно захищають плід, слизова пробка запобігає прямі інфекції, а амниотический міхур з навколоплідними водами усуває будь-які зовнішні коливання.

Після оргазму жінка може відчути ворушіння плода. Дитина не усвідомлює, що відбувається, при цьому не відчуває ніякого болю, просто рефлекторно реагує на скорочення м’язів матки.

Секс під час вагітності – важливе дійство. Таким чином, передаються батьківські почуття, і зміцнюється ментальний зв’язок.

Обставини, при яких не рекомендується мати сексуальних зносин:

  1. кровотечі з піхви,
  2. болю або судоми в області живота,
  3. протікання навколоплідної рідини,
  4. інфекції статевих шляхів (особливо генітальний герпес у партнера),
  5. раніше перенесена втрата плода, невиношування.

Як може вплинути секс на відносини партнерів?

Приплив крові, як вже було сказано, може викликати застій статевих органів і посилити оргіастичні відчуття. Але в деяких випадках жінки відчувають біль і дискомфорт. Часто через збільшення маси тіла, майбутні мами відчувають надмірну повноту і незграбність під час сексу, чого не було до вагітності.

Чоловікам характерний підвищений інтерес до вагітних жінок в 1-2 триместрі. Ближче до пологів їх сексуальні бажання заспокоюються. Це зовсім не означає, що пропало бажання, просто виникає підсвідомий страх нашкодити дитині.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...