Секс під час вагітності – пози і запобіжні заходи

seks-pid-chas-varitnostiНа думку багатьох сучасних лікарів, секс при вагітності не може нашкодити ні жінці, ні її майбутній дитині, він навпаки навіть дуже корисний. Займаючись сексом партнери емоційно і фізично розряджаються, що їх зближує ще більше в цей важкий для обох період. Завдяки сексу жінка відчуває себе впевненіше, адже вона як і раніше бажана. Чоловік сам не віддаляється від дружини і показує цим, що його абсолютно не лякають зміни, які відбуваються з його жінкою. Так що сексом займатися потрібно, але необхідно знати кілька обов’язкових правил.

Дуже часто лікарі не рекомендують займатися сексом в першому і третьому триместрі, а особливо тоді, коли існує загроза викидня або ж передчасних пологів. У багатьох жінок, на самому початковому етапі вагітності, виникають неприємні відчуття внизу живота – тянучі болі або є відчуття напруги. У такі моменти від сексу краще дійсно відмовитися. Небезпечним є не тільки сам статевий акт, а й збудження від нього, адже матка починає інтенсивно скорочуватися. Постарайтеся пояснити своєму чоловікові, чому йому не можна в даний момент пристрасно вас цілувати в різні частини тіла, особливо груди. Якщо стимулювати соски, тоді моментально виникає скорочення маткової мускулатури.

Вже через 2-3 тижні, коли загроза буде вже позаду і ваш лікар дозволить всі сексуальні контакти ось тоді і надолужити згаяне. Якщо лікар вам настійно не рекомендує займатися сексом, обов’язково поцікавтеся, що саме протипоказано – проникнення члена в піхву або ж оргазм, через якого матка починає активно скорочуватися. Тільки після того, як ви отримаєте відповідь, можна буде планувати подальшу сексуальне життя.

Якщо лікар нічого не забороняє і дозволяє всі сексуальні контакти, вам просто необхідно буде вести себе обережно і підбирати найзручніші пози. « Чоловік зверху » буде через деякий не зовсім зручною позою, адже виникатиме тиск на груди і живіт. Можна замінити цю позу на іншу «лежачи на боці» або ж « становище жінки спиною до чоловіка ».

Слід пам’ятати, що при вагітності у кожної жінки свій сексуальний потяг. Найчастіше в перші місяці воно слабшає. Це відбувається через те, що в організмі відбуваються гормональні зміни, токсикоз, що супроводжується раптовою зміною настрою і нудотою. Не можна забувати і про сильну стомлюваності. Третій триместр зазвичай проходить без яких або симптомів, але збільшується навантаження на таз, що призводить до приливів крові в області статевих органів і це значно посилює потяг жінки.

А ще під час вагітності можна забути про контрацептиви.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...