Секс під час вагітності не шкодить майбутній дитині

Вагітній важливо знати, що вона приваблива для свого чоловіка

За статистикою, у більш ніж 60% сімейних пар після вагітності сексуальні відносини поступово сходять на ні. Коли у жінки з’являється животик, то чоловік вже просто боїться близькості, оскільки вважає, що якимось чином може зачепити чи збентежити дитину.

Насправді у лікарів немає ніяких наукових свідчень на користь того, що секс під час вагітності може призвести до передчасних пологів або інших ускладнень. І чергове дослідження, проведене американськими і канадськими вченими, це довело.

Експерти простежили за 11 000 майбутніх мам, половина з яких займалися сексом під час вагітності, а друга половина ні. Тривале спостереження показало, що ніякої різниці між двома цими групами не було. Як за рівнем передчасних пологів, так і інших ускладнень.

Зате точно була різниця в психологічному стані, адже секс з коханим чоловіком приносить жінці задоволення. І період вагітності не є винятком. Більш того, в цей момент близькість жінкам особливо важлива. Адже їхнє тіло змінюється досить сильно, так що майбутній мамі потрібно знати, що вона все ще приваблива для свого чоловіка.

Експерти нагадують, що від активних сексуальних занять слід утримуватися в двох випадках. По-перше, на пізньому терміні вагітності (у цій ситуації можна обмежуватися петтінгом, оральними ласками і т.п.), а по-друге, якщо жінка чекає двійню або трійню, і якщо у неї раніше вже були передчасні пологи. ;

Поділитися в...

Вас може зацікавити...