• Без категорії

Секс на пізніх термінах вагітності

064Малюк активно росте, і ходити стає важче; через тиск на внутрішні органи матки, що збільшилася, майбутню маму починає мучити печія. Але і в цей час жінка хоче відчувати себе жінкою, улюбленою і бажаною.

У народі поширено дві думки: "ні, у жодному випадку, ви можете нашкодити дитині або спровокувати викидня" і "це легкий і приємний спосіб почати пологи, особливо, якщо ви їх вже заждалися". Де ж правда?

Недавні дослідження учених з медичного центру Університету Огайо свідчать про те, що сексуальна активність на пізніх стадіях вагітності не може спровокувати передчасні пологи, в крайньому випадку, може навпаки їх декілька затримати.

Проте обмеження все-таки є. Секс не рекомендований, якщо:

-у одного з партнерів є ознаки інфекції статевих шляхів;

-існує активна загроза переривання вагітності;

-були прецеденти невиношування вагітності;

-у жінки в анамнезі передчасні пологи;

-підтікання навколоплідної рідини;

-плацента низько прикріплена або зафіксовано її передлежання;

-вагітність багатоплідна.

Якщо ніяких протипоказань немає, то шкоди від занять любов’ю не буде. По-перше, дитина в животі у мами добре захищена навколоплідною рідиною, що знаходиться навколо нього. Психологічно він "ображатися" теж не в змозі. Але надасте увагу позі, оскільки тиск на вагітний живіт небажаний. Допустимі поза "ложок", або сидячи. При бажанні, ви знайдете в Інтернеті досить ілюстрованих комбінацій. Головне, щоб жінці було комфортно. До того ж, насінна рідина чоловіка позитивно впливає на жіночий організм, оскільки сперма містить гормони, які пом’якшують шийку матки, роблять її еластичнішою і, таким чином, знижують ризик її пошкодження під час пологів.

Якщо у вас все ж таки виникають які-небудь побоювання, відвідайте лікаря. Врешті-решт, жінці важлива не тільки сексуальна близькість (а деяких на третьому триместрі у принципі не тягне до статевих відносин), але і просте відчуття любові, яке майбутній тато дарує їй і малюку.

Джерело: mamka.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...