• Без категорії

Секс на першому побаченні

Секс на першому побаченніЯкі думки бродять в голові чоловіків і жінок, коли вони йдуть на перше побачення? Швидкий і доступний секс швидше привертає або насторожує?

Перша зустріч

Ну ось нарешті ви і зустрілися! Наживо. Тому що це було непросто: листування, фотографії, переконливі розмови по телефону і т.д. Або несподівано легко і спонтанно йшли, зустрілися поглядом, посміхнулися, сподобалися один одному і домовилися. Але це, звичайно, рідкість.

Що таке побачення, особливо перше? Це гримуча суміш збудження і побоювання. З тобою може виявитися цікава, сексуальна неординарність або неприваблива, безнадійна дурість.

І ще питання, звичайно, про секс: «Буде – не буде, та й який?». Це тільки в красивих книгах і фільмах пишуть про пристрасть, збиваюючу з ніг, а в житті ці самі ноги іноді не тримають і трясуться, слова плутаються і не перебувають, особливо від жіночої неприступності і недосяжності. Адже хочеться справити враження і причарувати, ну ще й довести собі і всім, хто є хто. До того ж відомо, ноги бувають стрункі і не дуже, а тіло – це все-таки аргумент, особливо для чоловіка. І тіло це поки незнайоме для тебе, як і його господиня.

Про що думають чоловіки і жінки

Секс на першому побаченні може бути, а може і не бути, все залежить від людини, вірніше, від двох. Якщо чоловік – матрос після кругосвітнього плавання або чоловік, ненароком з’їв кілограм «Віагри», а жінка, достроково звільнена з далеких від чоловіків місць, то все станеться як треба, при мінімальному спілкуванні та взаємному задоволенні. Але якщо жінка при першій зустрічі легко вступає в секс, у чоловіка в голові клацає: «Ось так все легко і просто?! Ні, тут щось не так!». Доступна жінка насторожує, втім, як і недоступна.

Якщо ти всім відмовляєш і оберігаєш себе – це сигнал небезпеки.

Виховання стоїть на сторожі цнотливості і не дає природній стихії сексу вийти на волю, тому в голові чоловіка і в голові жінки сидять свої обмеження. А що він подумає? А раптом я веду себе як повія? А чи буде йому добре? А про що ще з нею говорити? А чи буде ерекція? А що потім?

Секс з малознайомою людиною може бути дивним, якщо зустрілися зрілі люди не тільки з досвідом, але і тонко відчувають один одного, вміють ділитися, якщо ти розумієш різницю між віддавати і віддаватися.

Тоді це щось більше, ніж секс, це збагачення на іншому рівні. Але потрібно до цього дорости і зустріти того, хто доріс, причому самостійно, а в житті все можливо, бо людиною залишитися важко, але можна.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...