Секс – ліки від хвороб іфізичне тренування

seks-likyСуперечки, які ведуться навколо сексу, – про користь і шкоду, про тривалість і систематичність, про постійне партнерство і його зміну свідчать, що це непроста і дуже важлива тема. Якщо говорити про користь, то сексопатологи стверджують, що секс корисний. Давайте розберемося в цьому питанні.

Навантаження на організм під час статевого акту величезна і прирівнюється до інтенсивного тренування у залі ( спортивному, тренажерному ). При цьому емоційний настрій і задоволення – повністю різні. Доведено, що регулярний секс – це здоров’я. Повноцінне сексуальне життя продовжує репродуктивний вік, молодість організму і у жінок, і у чоловіків. Що не можна сказати про людей, які утримуються від статевих актів.

Фізичний і емоційний стан людей, які регулярно займаються сексом, дуже хороший. Вони розвинені, підтягнуті (систематичне спалювання калорій, тренування), оптимістичні, життєрадісні (їх люблять, вони бажані ). Наведемо приклад: коли пара займається сексом, у них в русі всі основні м’язи. Фахівці стверджують, що 15 хвилин сексу дорівнює одній годині посиленою тренуванні професійного спортсмена, при цьому виділяється тестостерон, який зміцнює м’язи, сприяючи їх зростанню.

Не секрет, що жінка, яка « займається любов’ю » регулярно, виглядає приголомшливо : у неї правильний обмін речовин, значить – відмінний колір шкіри, здорові зуби і прекрасні волосся. У неї немає причин для депресій, стресів, тому менструальний цикл проходить регулярно і без ускладнень. Сперма – це цілющий засіб для організму жінки і ніякі ліки, вітаміни, модні добавки не можуть її замінити. Мудра природа потурбувалася про це заздалегідь, тому не потрібно ігнорувати її закони.

При сексі кров, циркулюючи, збагачується киснем, тому мозок більш функціональний. Під час одержуваного оргазму виділяються ендорфіни, які заряджають організм бадьорістю і піднімають гарний настрій. Якщо ви займаєтеся сексом регулярно, у вас високий імунітет і мала ймовірність (доведено проведеними дослідженнями) захворіти на рак, алергічні реакції, сезонні віруси (грип, ГРЗ) і на інші хвороби.

Так, секс може стати панацеєю від багатьох ризиків для людського організму, але за умови, що він не небезпечний для життя. Якщо немає постійного партнера, тоді з’являється ризик захворювання ( венеричного ), а це кінець життя ( фізичний). Якщо ви займаєтеся проституцією, значить частий (механічний) секс виснажує організм і призводить до моральної та фізичної деградації.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...