• Без категорії

Секс-іграшки: за або проти

секс іграшкиЗ кожним роком різноманітні іграшки для сексу все більше набирають популярність і впроваджуються в життя сучасної людини. Крім безпосередньої поширеності магазинів інтим товарів, з’являється і все більша кількість самих небачених раніше іграшок, які вражають уяву і змушують багатьох, випадково побачивших новинку людей, червоніти.

Але все, ж багато людей, перш ніж окинути поглядом весь багатий асортимент магазинів інтимних товарів, замислюються, а чи варто взагалі звертати увагу?

Варто зробити підбір причин, за якими можна сказати секс-іграшкам «так» або «ні».

«ЗА»:

 1. Подібні речі дозволяють більшою мірою розкріпачитися і відкрити для себе щось нове в собі самому і своєму партнерові.
 2. Можна позбутися від колишньої скутості під час інтимної близькості і дозволити собі розслабитися, щоб отримати повноцінне задоволення.
 3. Різноманітність в сексі нікому не зашкодить. Улюблені пози – це добре, але в певний момент ними перенасичуєшся, а втома і нудьга під час сексу – зайва і негативна емоція.
 4. З точки зору психології, такі іграшки дозволяють додати нотку свободи в відносини, які можуть діяти, немов зашморг через стандарти, що приїлися.
 5. Існує безліч іграшок, які виконують функцію «помічника в ліжку», вони відносяться не тільки до пристроїв для задоволення, а й для оздоровлення.
 6. Існує безліч консультантів, готових допомогти у виборі максимально підходящої іграшки.
 7. По молодості необхідно брати від життя все, оскільки сучасними пристроями в старості надолужити згаяне не вийде.

 «ПРОТИ»:

 1. Запропонувавши партнеру іграшку для сексу можна неправильно висловитися і сильно вдарити по його самолюбству, зробивши невпевненим у власній здатності вас задовольнити.
 2. Неправильно підібраною іграшкою можна заподіяти шкоду собі або партнерові.
 3. Надмірне захоплення такого роду «розвагою» може нашкодити відносинам і сприйняття партнерами один одного.
 4. Іграшки не замінюють повноцінний секс і партнера в цілому, але викликати патологічну прихильність при наявності неправильного сприйняття – можуть.

Окинувши навіть побіжний погляд весь перелік, можна прийти до висновку, що немає нічого поганого і ганебного у використанні секс іграшок. Досить обговорити все з партнером, вибрати найбільш підходящі пристрої і отримати максимум під час любовних утіх.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...