• Без категорії

Секс для екстремальних

BDSM – абревіатура, об’єднуюча всі прояви взаємостосунків типу "домінування – підпорядкування" на добровільній основі.

Значення її зводиться до наступних понять: Bondage and Discipline – Обмеження свободиі покарання; Domination and Submission – Домінування і підпорядкування; і Sadism and Masochism – Садизм і Мазохізм.

Слід відрізняти побутове насильство, що не знає принципів розумності і добровільності, від BDSM, де будь-які маніпуляції скоюються лише при взаємній згоді сторін!

Біль або насолода?

Не варто дивуватися, що субкультура з такою назвою породжує страхи і помилкові уявлення. Для когось BDSM – це зборище маніяків, збоченців з психічними відхиленнями, яким подобається заподіювати біль, для інших – це шоу, що театралізується, повне масок, латексу і батогів; для вузького кола – це спосіб життя.

Питання тут у тому, що розуміти під збоченням – гру партнерів в доктора і пацієнта, або щось серйозніше і небезпечне. Наприклад, люди, які абсолютно не "в Темі" і мають про неї уявлення тільки по порнофільмах, чувши цю абревіатуру, малюють в своїй уяві якусь садистку в облягаючому латексному одязі з батогом в руках і рабом в ногах.

Проблеми взаємостосунків

Проблеми взаємостосунків звичайно виникають з двох основних причин: один з партнерів дуже боїться зруйнувати відносини, завівши розмову на тему BDSM, або цей партнер вже знехтуваний, або не зрозуміють в тому випадку, якщо така розмова все ж таки відбулася.

У багатьох випадках, проблема "як вийти в світ" стає джерелом складнощів. – атрибутика в сексуальному аспекті – еротична, "силова гра", заснована на взаємній повазі і довірі, до якої гравці домовляються виступати в наперед обумовлених ролях – Повелителя і Раба. У широкий спектр дій гравців входять скріплення, лоскіт, прочуханка хлистом, виконання наказів, а в "реквізит" – наручники, ланцюги, лещата і батоги всіх фасонів.

Найголовніше – не нав’язаний біль, приниження або отримання задоволення від спричинення болю іншим. Навпаки, все обертається навколо взаємодій емоцій, інтимності і довіри, навколо того задоволення, яке можна одержати від збудження, яке заволодіває іншою людиною.

Психологами доведено, що кожна людина більшою чи меншою мірою схильна до насильства. Саме сексуальні ігри, із застосуванням тієї або іншої BDSM атрибутики, дозволяють утілити в життя ці схильності в безпечній формі.

Джерело: sexshop-xl. com. ua

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...