Секс без зобов’язань: плюси і мінуси

Секс без зобов'язань: плюси і мінусиЖінці в нашому суспільстві хотіти сексу не пристало. Можна хотіти заміж, дітей, серйозних відносин, романтики, кохання, але ось сказати: «Мені потрібен тільки секс» – для жінки табу.

Зізнатися в тому, що переспала з чоловіком, щоб завагітніти від нього легше, ніж повідомити про те, що займалася сексом просто заради сексу. Звідси всі ці розмови, чи можливий секс на першому побаченні, або цілі теорії про те, на якому етапі відносин доречно переходити в спальну площину, щоб тебе не вважали легкодоступною. А вже заявити про те, що сексу хочеться без відносин, – це як накласти на себе тавро «розпусниця».

У критерії «порядної жінки» навічно вписано: бути стриманою, не проявляти ініціативи в сексі, «маринувати», як огірки, чоловічі очікування і, навіть дійшовши до ліжка, стогнати в ньому неголосно і ні в якому разі не демонструвати всі свої сексуальні апетити і пристрасті відразу, а ще, обов’язково пов’язувати секс з любов’ю і відносинами. Без любові і без відносин сексом у нас можуть займатися тільки чоловіки. Але ми ж не стаємо фригідними від громадських обмежень. Ми не перестаємо хотіти чоловіків, тільки ми змушені це ховати.

Жінки, так само як і чоловіки, можуть хотіти сексу і не хотіти відносин

У сексі без зобов’язань все просто – їй не потрібно вдавати з себе недотрогу. Йому не потрібно «виходжувати» мінімум три ритуальних побачення. У ньому немає цих незручних моментів, коли нехай і після трьох побачень вона або він запрошує іншого в гості, обидва розуміють, що в цьому запрошенні є сексуальний підтекст, але змушені довго пити чай і розмовляти, витримуючи якийсь своєрідний церемоніал мнимої пристойності.

У сексі без зобов’язань час, витрачений на даремний чай, можна використовувати для класної прелюдії.

Коли все просто, можна відразу сказати партнеру, чого ти хочеш, яких ласк або поз, не потрібно болісно думати, чи доречний мінет при першому сексі або все, що понад місіонерської пози, краще приберегти для більш тривалого знайомства, для цієї священної гори, що зветься «відносини».

У сексі без зобов’язань обидва вільні не тільки в ліжку, але і в житті. Свобода полягає не в тому, щоб спати з ким попало, свобода в тому, щоб чесно домовлятися, коли, як, де і для чого зустрічатися. Їй не потрібно думати, чи пристойно першій написати йому. Йому не потрібно приймати її образи, коли він занадто зайнятий для зустрічі. Кожен може писати, кожен може погоджуватися і відмовлятися.

Секс без зобов’язань не виключає взаємної поваги, толерантності, тепла людських стосунків. Навпаки. Якщо всього цього немає, то і секс навряд чи буде хорошим.

Потяг – це складний компонент, який складається не тільки з тілесного тяжіння, але і з спільності інтересів, поглядів, схожого почуття гумору. Коли з людиною весело сміятися, цікаво спілкуватися, приємно щось робити, майже напевно цим приємним виявиться і секс.

Тільки він не обтяжується розбірками, кому мити посуд, чию маму першої вітати на Новий рік або на що витратити загальні заощадження.

Звичайно, в сексі без зобов’язань можна прив’язатися і закохатися. Можна почати хотіти від партнера тих самих зобов’язань, які спочатку виключалися. І тут вже як пощастить – не факт, що ви співпадете в бажанні зближення. Але мені здається, що чесність, яка була між вами з самого початку, допоможе уникнути тієї фальші і безглуздості, а головне – розбитих надій, коли вона хоче відносин, а він хоче сексу, але, щоб отримати його, робить вигляд, що теж хоче відносин. А вона віддається йому, чесно витерпівши утримання трьох побачень, а потім виявляє, що він пропав, бо все вже отримав.

Ми живемо одне життя, в ньому немає кнопок «видалити», «перемотати» або «пауза». Люди завжди знайдуть, за що засудити. Для цього не потрібен навіть такий великий привід, як секс без зобов’язань.

Достатньо лише вийти на вулицю, як тобі тут же розкажуть, що вийшла ти не так, не туди і не в тому. Так чи треба відмовляти собі в сексі, якщо задовольнити бажання всіх неможливо? Може, краще задовольнити свої?

Поділитися в...

Вас може зацікавити...