Секс без презерватива?

seks-bez-prezervatyvaСекс буває безрозсудним та яскравим, дружнім і творчим, обов’язковим і спонтанним, першим і дивним, нудним і романтичним, випадковим і безпечним.

Що таке безпечний секс?

Групи безпечного сексу:

1. Безпечний секс може бути тільки з перевіреним партнером.

2. Презерватив – це панацея від усіх неприємних в наслідок сюрпризів.

3. Третя група – це чай. Точніше, секс замість чаю.

Ну, не будемо пропагувати святенництво, а спробуємо зрозуміти важливі речі. Як займатися сексом, випробувати феєрверк емоцій і, що не менш важливо, як не завагітніти і не заразитися ВІЛ-інфекцією при цьому?

Напевно, говорити про те, що ти повинна бути впевнена у своєму партнері, нудно. Але все-таки повторимося. Секс з людиною, ім’я якої ти дізнаєшся вранці, – цілком може бути яскравим і незабутнім. Нові відчуття, пряний смак забороненого, відсутність взаємних зобов’язань – все це п’янить і налаштовує на грайливий лад. Секс без презерватива – недопустимий! Назад встрибуй в джинси і застібай блузку. Побережи пристрасть для іншого, здорового і розумного, випадку. Але якщо в пориві пристрасті твій партнер одночасно з тобою дістав презерватив – швидше за все, ви дорослі люди, які знають справжню ціну свого здоров’я і повноцінного життя. І вам, як свідомим партнерам, немає необхідності пояснювати, як займатися сексом, як не завагітніти і не заразитися ВІЛ-інфекцією.

Чи можна бути 100% впевненим у тому, що презерватив вбереже від всіх неприємностей? Напевно, було б неправильно стверджувати, вже хоча б тому, що для багатьох презерватив – це міра безпеки, але ніяк не спосіб отримати максимум приємних відчуттів. Проте важливо пам’ятати, що презерватив (при правильному використанні) – найбільш ефективний засіб профілактики інфекцій, які передаються статевим шляхом, і відповідь на питання «як не завагітніти».

Якщо це твій перший секс…

Ти щиро вважала, що будеш сміливою і відчайдушною? Ти свято вірила, що перший секс трапиться при ароматизованих свічках і з пелюстками троянд? Дружня порада: постарайся налаштуватися на позитив. По-перше, перший секс – не обов’язково запам’ятається. По-друге, 90% з 100 буде не так, як ти того очікувала. Але якщо тобі пощастило потрапити в групу везунчиків тих 10%, то, швидше за все, ти відчуєш інші, «незаплановані», емоції.

Що таке секс? У кожного своя формула. Для одних секс – це відображення чуттєвих бажань, насолода тіла, природне продовження взаємної симпатії. Для інших – зняття стресу і приємне проведення вільного часу. Треті розглядають секс як спосіб продовження роду. Що таке істинний, щирий, повний життя і краси почуттів секс – ти дізнаєшся з часом.

Любі дівчата, у вашій сумочці, презерватив – така ж обов’язкова річ, як і яскрава помада, за допомогою якої ви намагаєтеся привернути увагу чоловіків.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...