Секс без кохання

Секс без коханняЗвідки узялося це дивне розділення – на кохання і секс?

Мій єдиний

У значенні – на одну ніч. Таке може трапитися зкожною з нас: просто вечірка вдалася на славу, високий блондин в темних окулярах був украй люб’язний, ви небагато випили… А вранці ви опам’яталися і зніяковіли: що він тепер подумає? Після ніякового прощання і ввічливого обміну телефонами ви покидаєте ліжко так само стрімко, як і опинилися в ньому, знаючи, що ніколи більше не побачитеся. Але наодинці з собою визнаєте, що все, загалом, було непогане.

Але якщо новий приятель виявився гарним коханцем, що заважає вам перевірити, як склалися б ваші відносини – власні комплекси і спроби догодити стереотипу "пристойні дівчата так не вчиняють"? Виходить, що в одноразовому сексі як в такому – не так вже і багато значення і практичної користі. Просто тому, що ви не даєте йому шансу стати чимось великим.

Основний інстинкт

Як повідомляє женский блог, цей вираз настільки увійшов до активної лексики, пов’язаної з сексом, що часто ми забуваємо, що під ним мається на увазі не фізіологічне ваблення і не секс як такий, а продовження роду. По великому рахунку, вибираючи партнера, ми, так чи інакше, керуємося саме своєю біологічною стратегією. У жінок прихильність обумовлена ще і гормоном окситоцином. Таким чином, чоловіча і жіноча репродуктивна політики істотно різняться, і цим пояснюється велика кількість як помилок, розчарувань, переживань, страждань, так і яскравих моментів, тяжінь, сліз радості і щасливих обіймів. Ми різні. І, напевно, тим і гарні.

На сайте появилась новая статья об идеальных пропорциях женского лица. Рассказывает косметолог Юлия Сидельникова.

І поки це так, добре, що у кожної з нас є можливість вільно вибирати: велике почуття або хороший секс. Зрозуміло, для того, щоб, врешті-решт, одержати і те, і інше.

Дізнайся, скільки триває ідеальний секс

Джерело: ssfera.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...