Секрети вибору якісної ліжка

Секрети вибору якісної ліжкаЛіжко – це той вид меблів, який дарує нам можливість насолодитися максимальним відпочинком. Але наскільки він буде приємним, безпосередньо залежить від того, наскільки відповідально ми підійдемо до процесу вибору. Не варто думати, що це так просто. Приміром, кухонний куточок купити набагато простіше. У випадку з ліжками потрібно буде звернути увагу на багато нюансів. В першу чергу, звичайно ж, на тип каркасу.

Традиційно, вибір каркасу робиться на користь дерев’яних. Це натуральний і природний компонент, він гарний і може бути міцним. Головне, робити ставку на каркаси, виконані з таких порід деревини, як ясен, бук або дуб. Якщо ви робите ставку на користь масиву дерева, то намагайтеся бути уважним. На жаль, сьогодні багато підробок. Пам’ятайте, що натуральний масив має світлий відтінок, наближений до кольору шкіри.

Крім дерева і масиву інтернет-магазин двоспальних ліжок можуть запропонувати моделі з ЛДСП. Такі варіанти найбільш економічні, недорого коштують. Але не варто поспішати з покупкою. На жаль, такі матеріали менш міцні і якісні. Уже через кілька років перекриття таких ліжок починають обсипатися. Як показує практика, такі ліжка найчастіше піддаються поломці і служать набагато менше, ніж дерев’яні моделі. Трохи дорожче будуть коштувати ліжка з ДСП. Цей вид панелей також відрізняється високим ступенем екологічності. Одна з головних переваг таких моделей полягає в тому, що вони максимально схожі до натуральної деревини за рахунок тонкого шару шпону, яким декорують основу. Нарешті, ще один популярний варіант – ліжка з металу. Вони прослужать вам не менше 20 років надійно і якісно, але от у тяжкості їм рівних немає, а це їх мінус!

Відвідавши будь-які магазини двоярусних ліжок, ви зможете вибрати ліжка для своїх дітей.

Крім того, ви завжди повинні пам’ятати, що ліжко повинно відповідати розмірам матраца. Одним сантиметром більше або менше, і ваш матрац щоразу буде рухатися. Матрац кладеться на раму або – інша назва цього компоненту – решітку. На сьогодні вони можуть бути зроблені з дерев’яних рейок, пластику або металу. У кожного виду є свої недоліки і переваги.

Найбільш інноваційним і просунутим рішенням сьогодні є рами з пластику. Вони не псують матрац, не залишаючи на ньому хвиль, а також сприяють збільшенню ортопедичного впливу на тіло людини. Ну, і звичайно ж, останній фактор, на який варто звернути увагу – це ціна! Вона повинна відповідати вашим очікуванням. Але пам’ятайте, що не завжди все найдорожче – якісне і надійне!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...