Секрети точки G

Секрети точки GУ жінки, так само як і у чоловіка, більшість ерогенних зон розташовується в області статевих органів, та і самі статеві органи є найчутливішими ерогенними зонами. Серед жіночих ерогенних зон виділяється так звана точка G. Де вона розташована? Чому її стимуляція приводить жінку на вершину блаженства?

Точка G має розмір невеликої монети і знаходиться за лобковою кісткою (місце, де росте волосся). Для того, щоб знайти цю чутливу точку, жінка повинна лягти на спину, розсунувши ноги широко в сторони. Область G знаходиться у верхній стінці піхви, її стимуляція приносить багато задоволення. Можливо, її чутливість обумовлена проходженням нервів від клітора до спинного мозку.

Пошуками чарівної точки може зайнятися і ваш партнер, але за умови, що руки у нього будуть чистими і теплими. Чоловік повинен бути дуже уважний до своєї жінкиі ласкавий. Чутливу область жіночого тіла краще всього шукати після жіночого оргазму, проте можна знайти точку G і перед оргазмом під час дотиків чоловіка до клітора або пальцями, або ротом. У ці моменти вона збільшена і достатньо чутлива.

Якщо чоловік володіє достатнім сексуальним досвідом і прагне принести жінці задоволення, то він і після статевого акту даруватиме партнерці масу насолоди, наприклад, ніжно погладжуючи область G за допомогою одного або двох пальців і натискаючи на неї з частотою приблизно один раз в секунду. Якщо жінка може відчувати тільки кліторальний оргазм, то одночасні ласки клітора і чарівної точки можуть доставити щонайвищу насолоду.

В положенні лежачи на спині з розсуненими і зігнутими в колінах ногами треба дозволити чоловіку ввести пальці в піхві і рухати ними вгору-вниз, вперед-назад або стимулювати область G вказівним або середнім пальцем, а великим пестити клітор. Через деякий час відбудеться скорочення глибоких м’язів, їх скорочення починаються при першому оргазмі. Внутрішні скорочення включають глибокі тазові м’язи, причому скорочення цих м’язів продовжуються довше і приносять жінці задоволення.

Зробивши все правильно, чоловік зможе побачити найприголомшливіше видовище – жіночий оргазм. У момент настання оргазму піхва випрямляється, трохи збільшуючись ззаду і підіймаючись вгору в тіло (палець, введений в піхві, відчуває це як розслаблення і втягування). Про початок оргазму можуть свідчити виштовхуючі рухи, вироблювані піхвою і за рахунок глибоких тазових скорочень.

Точку G жінка може знайти і самостійно, якщо добре вивчить своє тіло. Намацати чутливу область самостійно можна в глибині піхви, тим самим полегшивши пошук сексуальному партнеру. Краще всього починати пошук заповітної точки в теплій ванні або під душем, адже тиск на область G може привести до сечовиділення, але це не мотив припиняти пестити цю область. Просто потрібно ослабити тиск і самій вибрати ритм і темп. Через деякий час, при безперервній стимуляції клітора і області G неприємні відчуття проходять, поступаючись місцем неймовірній насолоді.

Джерело: sexyweek.ru і женский журнал

Поділитися в...

Вас може зацікавити...