Секрети спокушання власного чоловіка

Секрети спокушання власного чоловікаВи пам’ятаєте свою першу серйозну закоханість? Як завмирало серце під час першого побачення, як хотілося скоріше взяти коханого за руку, доторкнутися до його плеча … Безсонні ночі, мрії, перший поцілунок …

На жаль, відносини в більшості сімейних пар поступово втрачають нотку новизни. Вони стають менш яскравими, іноді, швидше, спорідненими.

За твердженням всюдисущих психологів, пристрасна любов між чоловіком і жінкою не може тривати більше 3 років. Для пар, які прожили разом 5, 10, 15 років звучить не надто обнадійливо, чи не так? Але є і приємна новина. Жоден фахівець людським душам не сказав, що не можна закохатися в свою другу половинку ще раз. Так як же повернути романтику в родину?

Лист чоловікові

Протягом життя хороші речі починають здаватися само собою зрозумілими. Спробуйте це виправити. Напишіть чоловікові листа з подякою за все, що він зробив для вас. У ньому ви можете написати про любов і ніжність, турботу і розуміння. Обов’язково відзначте, як приємно вам пити з ним чай вранці або сидіти, обнявшись на дивані.

Любовна записка

Щоб «розворушити почуття» постарайтеся робити те, до чого ви не звикли, що виходить за рамки рутини. Наприклад, замість стандартних СМС, які ви посилаєте йому на роботу, щоб уточнити, коли він повернеться або попросити прикупити що-небудь на зворотному шляху, надішліть йому свою маленьку фотку з коментарем. Можливо, еротичного змісту. Чому б і ні?

Не менш романтично буде виглядати маленька записочка на папері під чашкою ранкової кави, який ви залишили чоловікові, поспішаючи на роботу. Чого б не зізнатися йому в романтичних почуттях?

Дорога любові

Напевно в період залицяння у вас була «своя» лавочка в парку, улюблений ряд в кінотеатрі, а, може бути, ви мали звичку зустрічатися в одному і тому ж кафе? Так чому б не прогулятися місцями перших зустрічей. Ймовірно, ви й самі не помітите, як обіймете один одного.

Перше побачення

Ви пам’ятаєте, як все починалося? Можливо, майбутній чоловік підійшов до вас на вечірці друзів і запросив потанцювати. Або ви випадково зустрілися десь на вокзалі. Можливо, він підвіз вас до метро або просто підійшов на вулиці. Чому б не програти цей сценарій ще раз? Або навіть придумати новий? Тільки пам’ятайте, гра повинна бути справжньою! Не поспішайте піддаватися на вмовляння молодої людини. Нехай у нього виникне бажання знову домагатися вас.

Капелька вечірньої романтики

Як зазвичай проходять ваші дні після роботи? Вечеря, миття посуду, телевізор, сон … Спробуйте зламати цей стереотип. Наприклад, заведіть звичку, час від часу, сідати удвох на дивані і читати вголос цікаву книжку. Звучить не дуже переконливо? А ви спробуйте!

Спільний відпочинок

Напевно ви давно мріяли з’їздити куди-небудь. Можливо, вже настав час реалізувати свою мрію. Тільки постарайтеся в цей раз змінити звичний маршрут. Наприклад, якщо ви завжди бронювали комфортабельні готелі і замовляли стандартну екскурсійну програму, спробуйте спланувати відпочинок самостійно. Нехай це будуть якісь несподівані місця. Призначені тільки для вас двох.

Дитячі мрії

У кожної людини вони є. Хтось мріє стрибнути з парашутом, з’їздити в Африку, побудувати модель справжнього піратського корабля … Допоможіть своїй другій половинці реалізувати одну з них. Ви навіть не уявляєте, скільки радості зможете принести близькій людині.

І наостанок, не забувайте про себе кохану. Похід до косметолога, красива жіноча білизна, квіти в будинку (нехай навіть куплені самостійно) – обов’язкові складові щасливого сімейного життя.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...