Секрети сімейного життя

Секрети сімейного життя

Як щасливі сім’ї створюють гармонію у своїх будинках. Навряд чи консультанти з шлюбно-сімейних стосунків скажуть вам, що сімейні сварки- це норма, а взаємна повага набагато важливіше для щасливого шлюбу, ніж любов. І навряд чи запропонують рецепти щасливого життя й особливі способи подолання сімейних конфліктів. Все-таки спробуємо це зробити і розглянемо 4 способи, які допоможуть побудувати тривалі сімейні відносини.

1. Подивіться на любов з боку

Намагайтеся не втрачати голову, коли ви закохані. Спробуйте з самого початку визначити, чи підходить вам людина для спільного подружнього життя чи ні. Ось кілька рекомендацій, які допоможуть вам зробити це.

Слухайте уважно. Спостерігайте за манерою спілкування вашого потенційного партнера. Звертайте увагу на те, як він себе веде в складних ситуаціях і справляється з негативними емоціями, Чи комфортно ви почуваєте себе поруч один з одним.

Шукайте справжньої близькості. Мова йде не про секс, а про духовну близькість з людиною, у якої інший життєвий досвід, причому не тільки позитивний. Чи не обтяжливо проводити час разом, коли комусь із вас нездужає. Чи можете ви обговорювати складні проблеми і знаходити спільні рішення?

Спостерігайте за батьками. Якщо вам потрібен показник того, як швидше за все ваш коханий буде вести себе в шлюбі, поспостерігайте за тим, які відносини склалися між його батьками. Діти вчаться будувати відносини з іншими людьми, копіюючи поведінку дорослих.

Ідіть на компроміс. Якщо ви у всьому і завжди поступаєтеся, то в майбутньому можливі проблеми. Шукайте компроміс-це один з ключових елементів міцних відносин.

Будьте обережні. Спробуйте з’ясувати, чи не страждав хто-небудь в сім’ї вашого обранця депресивними розладами.

2. Намагайтеся підтримувати романтичні стосунки

Ось деякі способи виказати своїй другій половині справжню турботу.

Сплануйте несподіваний подарунок. Не попадайтеся в пастку, вважаючи, що проживши досить довго з людиною, можна обійтися без подарунків. Час від часу приходьте додому раніше і готуйте святкову вечерю, або замовляйте столик в улюбленому ресторані, або влаштуйте дводенний відпочинок.

Надішліть що-небудь особливе. У день народження пошліть квіти, вино в офіс коханого. Ви можете піднести це як сюрприз незалежно від того, святкуєте ви що-небудь чи ні.

Зробіть масаж. Навчіться робити масаж ніг або спини вашому партнерові перед сном.

Залиште повідомлення. Примусьте сучасну техніку попрацювати на вас. Надішліть текст або лист по голосовій пошті на мобільний телефон улюбленого зі словами «Я думаю про тебе».

3. Насолоджуйтесь спільними заходами

Беріть участь разом у різних заходах, це допомагає зміцнити сімейні узи.

4. Знаходьте час для своєї половини

Один з найскладніших періодів шлюбу- поява маленьких дітей. Будьте винахідливі і викроюйте час лише для вас двох.

Виймайте вигоду з короткого сну. Хто сказав, що вам завжди потрібно займатися пранням або прибиранням будинку, коли малюк спить?

Заведіть будильник. Прокиньтеся в 3:00, займіться любов’ю і спіть.

Про труднощі спільного життя

Хороші шлюби не обов’язково повинні бути ідеальними.

Пара, у якої немає сварок, знаходиться в небезпеці.

Близько 70% суперечок ніколи не будуть остаточно вирішені. Так що не нервуйте, примиріться з іншою думкою і будьте добрішими. Залишити все як є-краще, ніж сперечатися до гробової дошки.

Хороший шлюб-це те, до чого насамперед прагне більшість сімейних пар.

Запорукою щасливого шлюбу вважається не секс або наявність грошей, а взаємна повага і довіра. Лише деякі пари незмінно щасливі і ідеально підходять один одному.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...