• Без категорії

Секрети сексуальності

Секрети сексуальностіДе ж захований секрет сексуальної привабливості? Ми говоримо не просто про привабливість зовнішню і логічно зрозумілу, а про ту, яка у нас на рівні підсвідомості, захована в генах міліонів поколінь.

Ідеальними образами чоловіка і жінки є наступні «набори рис».

Ідеальна жінка шатенка з невеликою головою, злегка кирпатим носиком, не дуже повними губами і дитячим виразом обличчя. Близькою до цього образу можна назвати Кетрін Зета-Джонс.

Ідеальний чоловік. Стрункий володар темного волосся, з подовженим овалом особи, прямим носом і довгою переносицею, з тонкими губами. Підходить під опис Кіану Рівз.

Такий простий перелік ідеальних рис склав Ейбл-Ейбесфельд, антрополог. Який пояснював, той факт, що чоловіки шукають жінок з фігурою у формі пісочного годинника та дитячим виразом обличчя тим, що в ній вони бачать гарну мати, яка народить здорове потомство і не буде в силу своєї психологічної незрілості домінувати в сім’ї.

Одяг грає також важливу роль в процесі спокушання. Так жінка в червоній сукні отримає в соцмережі на 25% більше пропозицій в дружбі, ніж та сама, але в іншому вбранні. Так само й чоловіки в білих майках будуть більш затребувані, ніж у светрі чи куртці.

Феромони надаю величезну допомогу блондинкам і шатенкам, а ось у брюнеток з цим видом інструментів сексуальності все дуже складно. У брюнеток рівень виділення природних феромонів в 6 разів менше ніж у власниць білого і рудого волосся.

Важливий також голос і його тембр. Як показали дослідження в університеті Нью-Йорка, у власниць красивого, на думку чоловіків, голоси в реальному житті набагато активніше сексуальне життя, ніж у невиразних тембрів.

Сексуальність чоловіків залежить від сезону, так, щоб народити потомство в теплий період, природа встановила для жінок закон – успішно вагітніти треба восени, тому чоловіки більш привабливі саме восени, а не навесні, як прийнято вважати.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...