Секрети поведінки чоловіка, що кидає і повертається

Секрети поведінки чоловіка, що кидає і повертаєтьсяЖінки, яким довелося зіткнутися з відходом і поверненням коханого, звичайно задаються питанням, чому чоловік спочатку йде, а потім хоче повернутися і чого від нього чекати. Причини, чому ваш колишній хоче бути з вами різні, але в більшості випадків обнадіюватися все ж не варто.

Йому так зручно
Якщо чоловік повертається до жінки, це не обов’язково означає, що у нього є до неї почуття. Може бути й таке, що він відвик жити один, а жінка робила для нього домашню роботу і дбала. І якщо він поки не знайшов собі нову пару і відчуває себе самотньо, то може повернутися до колишньої, якщо знає, що вона готова завжди його пробачити. І розставання, і возз’єднання в такій парі можуть відбуватися періодично, залежно від настрою чоловіка.

Якщо колишній раптом з’являється через кілька місяців або через рік, розповідає, як нудьгував, а після зустрічі знову пропадає, це означає тільки одне: йому потрібно було з кимось провести час. Цілком можливо, він обдзвонив всіх своїх колишніх, і одна з них погодилася зустрітися.

ЯКЩО ЧОЛОВІК З’ЯВИВСЯ У ВАС НА ПОРОЗІ з валізами та освідчення в коханні, постарайтеся з’ясувати ЙОГО РЕАЛЬНІ НАМІРИ. Може бути, він просто пішов зі знятої КВАРТИРИ І ШУКАЄ собі ПРИТУЛОК НА ПАРУ ДНІВ

Він шукає гострих відчуттів
Є пари, які люблять постійно сваритися і миритися і жити не можуть без гострих відчуттів. І якщо в цій парі чоловік говорить, що йде, то часто це просто спосіб виплеснути свої емоції. А через тиждень людина повертається як ні в чому не бувало. Насправді він і не думав вас кидати, просто звик діяти під впливом миттєвого імпульсу.

Інстинкт власника
Чоловік може захотіти повернутися, якщо жінка повела себе несподівано. Наприклад, він очікував, що у відповідь на оголошення про розставання вона буде плакати, лаятися або просити його залишитися. Але жінка сприйняла все спокійно і побажала йому удачі. Це з великою часткою ймовірності зачепить чоловіка-власника, він буде мимоволі згадувати її знову і знову, а свої часті думки про неї сприйме як прихильність або пристрасть.

Буває, що дівчина у відносинах занадто прив’язується до хлопця, намагається проводити з ним весь вільний час, забувши про своїх друзів і минулі захоплення. Молодий чоловік бачить, що завойовувати дівчину йому вже не треба, вона і так нікуди не дінеться. І якщо його почуття по відношенню до неї не такі сильні, він може почати шукати більш недоступну і загадкову жінку на стороні. Однак якщо через деякий час побачить, що колишня вже по ньому не страждає, а знову живе активним цікавим життям, це може зачепити його самолюбство, і він спробує її повернути. Але якщо пара не витягне урок, швидше за все, історія знову повториться.

ЯКЩО ЧОЛОВІК побачить, що у КОЛИШНЬОЇ ВЖЕ НОВИЙ МОЛОДИЙ ЧОЛОВІК ЧИ Є прихильники, у нього можуть заграти РЕВНОЩІ І власницькі інстинкти

Чоловік одумався
І, нарешті, найрідкісніший, але найбільш приємний для жінки варіант розвитку подій. Чоловік побув наодинці зі своїми думками, все осмислив і зрозумів, що дійсно хоче бути з цією жінкою, і вона йому дорога. Так відбувається тому, що часто починають цінувати щось по-справжньому, тільки втративши це.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...