СЕКРЕТИ КРАСИ І ЗДОРОВ’Я: ЩО РОБИТИ І ЧОГО РОБИТИ НЕ ВАРТО

Краса і здоров’я людини – це важка праця: літри поту від фізичних вправ, збалансоване харчування без переїдання, повноцінний і комфортний сон, особиста гігієна. Якщо не дотримуватися хоча б базових правил, навіть людина з найкращою фізіологією може перетворитися в ту, про яку кажуть: «Хорошої людини повинно бути багато».

Правило перше – здоровий сон

Під час сну запускається безліч фізіологічних мікропроцесів, від яких залежить наше здоров’я, краса і настрій. Тому велику увагу потрібно приділяти правильному спальному місцю: щоб тіло повністю розслабилося і не відчувало дискомфорту, ваші ліжко і подушка повинні бути максимально зручними та анатомічними (тобто точно підлаштовуватися під контури тіла).

Правило друге – збалансоване харчування

Споживання їжі вважається одним з найбільш приємних фізіологічних відчуттів для людини. Цей факт і інстинкт самозбереження штовхає нас на те, що якщо тут і зараз їжі багато – потрібно з’їсти по-максимуму. Постійне переїдання або вживання великої кількості жирної їжі перепрограмує організм в стадію «накопичення».

Щоб цього уникнути, потрібно харчуватися збалансовано, включаючи у свій раціон нежирні сорти м’яса і риби, овочі, бобові та зелень, фрукти і ягоди, всі види горіхів, знежирені і нежирні молочні продукти, каші. Загальна щоденна кількість споживаних калорій при збалансованому харчуванні знаходиться в межах 1200-2000 ккал.

Правило третє – постійний рух

З кожним роком у світі збільшується кількість спортивних залів і фітнес-центрів. Пов’язано це з бажанням людей залишатися стрункими в сидячому способі сучасного життя. Інтенсивність і тип фізичних навантажень необхідно підбирати з урахуванням віку людини. Тривалість занять для дітей, підлітків і людей середнього віку повинна складати не більше 2 годин, для людей похилого віку – не більше 1,5 ч. Мінімальна тривалість тренувань для людей будь-якого віку – 30 хвилин в день.

Правило четверте – косметика та засоби гігієни

Завдяки косметичним засобам можна домогтися симетрії обличчя, яскравого кольору губ і брів, довгих вій і рум’яного кольору шкіри. Однак люди часто вважають косметичний догляд за своїм тілом панацеєю і маскують нею проблеми зі здоров’ям і зовнішністю. В результаті вони тільки погіршують ситуацію і стають схожими на манекени. Щоб цього уникнути, потрібно стежити за своїм тілом комплексно і вибирати тільки якісну косметику.

Важливо дотримуватися цих порад і пам’ятати, що люди, які стежать за своїм здоров’ям і зовнішністю, в середньому живуть на 12-15 років довше і щасливіше.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...