Секрети краси Кемерон Діаз

Кемерон ДіазНа широкі екрани вийшов фільм за участю Кемерон Діаз «Училка» та у зв’язку з цим, увага до 38-річної актриси зросла багаторазово. Як і завжди Кемерон виглядає карколомно на екрані і в житті, не дивлячись на свій не юнацький вік.

У чому ж секрет краси та життєвої енергії актриси? Про це запитали її кореспонденти USA Weekend в Нью-Йорку на презентації кіно картини «Училка». Як зізналася Кемерон Діаз, вся магія досить проста і полягає вона у воді. Вона дуже любить водні види спорту, постійно буває біля води, плаває, пірнає, засмагає на пляжі. Правда на все це часу катастрофічно не вистачає через постійні перельоти. Можна сказати, Кемерон Діаз живе в повітрі, але це не заважає їй виглядати стрункою і життєрадісною. Сама вона каже з цього приводу: «Я живу на валізах, але це не проблема, я відмінно висипаюся в будь-якому місці. Мені досить подушки й тиші».

Що ж до харчування, то Кемерон зізналася: «Зараз я відмовилася від смаженої і жирної їжі, я її дуже люблю, але організм вже не такий сильний як у 20, коли я могла дозволити собі з’їсти і біфштекс і картоплю фрі, тому було б не справедливо навантажувати його і тепер. Правда не можу собі відмовити в одному фастфудівскому блюді як хот-дог на матчі Доджерс, на який ми разом ходили з батьком. Зараз я їм багато фруктів і овочів, особливо люблю підсмажені помідори на грилі, креветки, рибу і гриби ».

Зараз у Кемерон Діаз все в житті складається якнайкраще: вона молода і успішна, у неї є коханий чоловік і пропозицій для зйомок у нових фільмах приходить по декілька в місяць.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...