Сарра

Перекладається з староєврейського як – "владна", "володарка", "родоначальниця".

"Зимові" жінки норовливі, запальні і занадто вразливі. У запалі гніву можуть бути некерованими, в такі хвилини краще триматися від них подалі. Вони з народження володіють волею і не виносять ніякого диктату. У жінок цього типу сильний інтелект, вони дотепні, іронічні. По службовій драбині просуваються сходинка за сходинкою і не заспокояться, поки не взберутся наверх. Люблять вести довгі бесіди по телефону. Гостей приймають з шиком, але після їх відходу спробують ухилитися від миття посуду.

"Осінні" Сари мудрі і неквапливі. Всі їхні вчинки відрізняються зваженістю і обачністю. Продумують кожен свій крок. В оцінках людей так само обережні, іноді складається враження, що ці жінки самі не знають, чого хочуть. Догодити їм важко.

"Літні" Сари – сама доброта і м'якість, але вони і самі невдачливі, їх м'якосердю нерідко доставляє їм масу неприємностей. Сімейне життя їх також терниста: заміж виходять хоча і по любові, але, на жаль, невдало. Серед жінок з таким ім'ям чимало людей творчих професій: музикантів, художників, співачок, але є й бухгалтери, кухарі, педагоги. Колеги звичайно добре уживаються з ними, тому що у цих жінок при багатьох недоліках є одне безперечне достоїнство: вони не терплять лихослів'я.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...