Санта

Перекладається з староєврейського як – "світла".

Санта принципова в серйозних питаннях. Закінчуючи вуз, намагається всупереч усьому працювати за фахом. Однак воліє працювати без виїздів у відрядження. У колективі ненав'язлива, не втручається в чужі справи, в роботі надійна. У ній розвинене почуття поваги до оточуючих, вона шанує старших, поважає людей похилого віку. За вдачею – актриса, може зіграти закохану, може заманити чоловіка.

При нагоді проявить свій твердий і впертий характер. Володіє прекрасним смаком, добре одягається, знає, що їй йде. Привертає увагу чоловіків.

Санта в шлюбі складна. Якщо вона народжена в грудні, то заміж не варто виходити за "лютневого" чоловіка: менше інших їй підійде саме такий чоловік, і шлюб буде недовговічний. Більше за інших їй пощастить з "липневим". Вона прекрасна господиня, розумна жінка. Не поспішає з висновками, тверезо оцінює ситуацію. У родині лідер, не діє необдумано. У її будинку завжди чистота, вона не терпить безладу, халатності, необов'язковості. Часто переставляє меблі, прагнучи до затишку в домі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...