Самий «жіночий» вітамін – все про вітамін е

Самий «жіночий» вітамін - все про вітамін еЯка жінка не хоче залишатися завжди красивою, молодою і підтягнутою? Природа подарувала ніжній половині людства можливість бути саме такою, завдяки вітаміну «Е».

Вітамін “Е” відомий, як вітамін молодості і краси, один з найсильніших природних антиоксидантів і переможець серед усіх вітамінів по боротьбі зі старінням. У наш, сучасний час, він користується великою популярністю. З латині його назву можна перекласти, як «допомагає народженню». І насправді, брак цього вітаміну призводить до безпліддя і в’янення жіночої краси, тому що репродуктивна функція взаємопов’язана із зовнішнім виглядом.

Вітамін “Е” (по-іншому його ще називають токоферол) змушує яєчники посилено працювати, тим самим, виробляються гормони краси – естрогени. Та й власне, цей токоферол, як чарівна паличка, яка перетворює жінку в справжню красуню!

Вживання вітаміну «Е» сприятливо впливає на шкіру і посилено зволожує її, покращує кровопостачання, захищає клітини епідермісу, відбувається ефект розгладження і підтягування шкіри.

Багато жінок відразу помічають, що у них поліпшується колір обличчя, він стає яскравішим, пропадають висипи, вугрі, алергії, виводяться шкідливі речовини з організму. Також токоферол прекрасно знімає роздратування шкіри, а при сонячних опіках полегшує стан. Знімає набряки під очима, проходять, так звані «мішки» під очима, зменшуються пігментні плями і веснянки.

Важливо зауважити, що сидячи на дієті, обов’язково потрібно приймати вітамін «Е». При схудненні стан шкіри погіршується.

Особливо рекомендується приймати токоферол вагітним жінкам, у яких є який-небудь ризик при вагітності. Таким людям потрібно вживати вітаміну більше, ніж звичайній людині, а все для того, щоб покрити брак його в організмі.

Лікарі рекомендують приймати добову норму вітаміну «Е» до 100 мг. Природна користь цього препарату міститься у великій кількості в рослинних оліях (оливковій, соняшниковій, обліпиховій, кукурудзяній), в шипшині, паростках пшениці, але з’ясовано, що просте нанесення на шкіру не дає такого унікального ефекту, значить, його потрібно приймати всередину організму.

Нарешті винайшли капсули з вітаміном «Е». Вони вільно продаються в нинішніх аптеках. Їх проникнення в організм, в шари дерми дає такий приголомшливий результат, який не можуть досягти звичайні косметичні креми. Ще тільки недавно, вітамін вводили шляхом ін’єкцій, зараз така потреба відпала. Всі поживні речовини в повному складі проникають у клітину, тим самим, сприятливо впливають на шкіру людини.

Як же, все-таки вибирати крем, який містить вітамін «Е»?

Дивіться на етикетку, якщо до складу входить альфатокоферол – беріть. Це і є чарівний вітамін «Е». Також, відомо, якщо в кремах знаходяться вітаміни «А» і «С», то їх компанія разом з вітаміном «Е» дасть потужний і відмінний ефект.

Найголовніше пам’ятати, що «жіночий», як його називають, вітамін, приносить багато користі, яка дана природою!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...