Сайти знайомств і серйозні відносини

Сайти знайомств і серйозні відносини
Періодично звертаються клієнти, які страждають від вимушеної самотності, або єдиного «порятунку» – таких же вимушених деструктивних відносин, не набагато краще спустошеною, самотнього життя.

Якщо життя стала колією від будинку до роботи, воно кому завгодно здасться порожнім і безглуздим. Межі цієї колії можуть представлятися межами всесвіту, поки не будуть з делікатної сміливістю вивчені.

Сайти знайомств – це реальний спосіб вийти із зони комфорту, розширити коло спілкування і завести серйозні відносини. Але більшості він здається неробочим в силу стереотипних помилок – більшість вважає, що відносини не можна будувати штучно, вони повинні знайтися самі спонтанно, на сайтах знайомств – одні виродки і невдахи, все мужики – стурбовані, жінки – продажні, і знайти свою людину неможливо, тому що в реальності все розчаровували іншими.

Розглянемо окремо кожне.

Помилка 1: нові знайомства, дружба і відносини – щось на зразок спонтанної доленосною милості. Залишається її покірно чекати, як чекала роками наївна Ассоль з «Червоних вітрил» свого міфічного коханого.

Самостійне вибудовування відносин в такому ракурсі буде здаватися штучної фіктивністю. Але чекати свою людину можна безуспішно до самої старості.

Уявіть, що ви собі одягу не вибираєте, а тихо чекаєте, що вам Бог пошле, або пожертвують друзі. Авось дійсно поділяться … чимось не надто потрібним.

Люди можуть годинами вибирати і приміряти шмотки, і пальцем об палець не вдарити, щоб так само старанно підійти до вибору можливого партнера.

Навмисно вибудовувати дружбу і відносини можна і потрібно. Це – не дар небес, а самостійна копітка робота. І сумніви в цьому – ознака деструктивних разючих страхом переконань.

Помилка 2: на сайтах знайомств все мужики – стурбовані, а жінки – продажні.

Для жінки дійсно важлива матеріальна забезпеченість обранця – в сучасному світі так виражається древня чоловіча обов’язок – бути добувачем і захисником сім’ї.

Для чоловіка перший секс – це дійсно такий переможний рубіж. Але більшість все одно хочуть серйозних відносин і сім’ю. Тому після першої інтимної близькості чоловік поступово переключається, і все більше звертає увагу на сумісність характерів.

Сексуальність і соціальна спроможність – це «одяг», за якою оценивающе зустрічають. «Проводжати» все одно будуть, виходячи із загального враження. Про це на progressman.ru вже говорив в статті «Шари особистості»

Поділитися в...

Вас може зацікавити...