Рулонні штор у домі

Рулонні штори

Рулонні штори – це пряме полотно, яке має механічну систему управління. Такі штори можуть затемнити приміщення краще, ніж горизонтальні або вертикальні жалюзі, а саме, на всі 100%.

Тканини на такі штори розрізняються по світлопроникності, тому кожен споживач може вибрати рулонні штори, виготовлені з потрібної тканини. Це тканини екологічно чисті і не мають запаху. Як і будь-які жалюзі, рулонні штори просякнуті пилевідштовхуючим розчином, який крім усього іншого несе захисну функцію.

Рулонні тканини не повинні мати схильність до розтягування.

Будь-яка людина з усього різноманіття кольорів і фактур полотна рулонних штор завжди зможе вибрати щось своє. При цьому такі штори не збирають багато пилу і бруду в порівнянні зі звичайними жалюзі. Секрет в натягнутому вертикально полотні, якого немає у горизонтальних і вертикальних жалюзі. Виробники таких штор йдуть назустріч покупцеві, пропонуючи йому різні категорії товару за фінансовими можливостями. Так рулонні штори у Києві ви можете купити наступних видів:

  • Міні система – кожна людина із середнім доходом зможе придбати такі жалюзі. Вони схожі на горизонтальні жалюзі з магнітними кріпленнями.
  • Перша система – середня ціна, в порівнянні з міні системою має конструкцію, що не дозволяє випадати полотну штор при відкритих вікнах.
  • Друга система – покращена конструкція штори, виглядає привабливо як самостійний виріб.
  • Стандарт система – кріпиться і до стелі, і в отвори віконні, і на стіни. Зазвичай такі конструкції мають велику вагу і розміри.

Рулонні штори коштують набагато дорожче, ніж горизонтальні алюмінієві жалюзі та вертикальні тканинні. Багато пилу і бруду збирають ламелі першої системи, при цьому його дуже важко зібрати. Рулонні штори візуально не збільшують, а зменшують віконний простір. До мінусів штор можна віднести і неможливість прання. Такі штори не переносять води і вологи, тільки чистка насухо щіткою доступна для рулонних штор. При неможливості очищення – здача в хімчистку. Перша і друга системи неприпустимі до установки на лоджіях і балконах, тобто при рухливих стулках. Систему міні ж слід піднімати на балконних вікнах, інакше вийде зрив з кріплень.

Не погоджуйтеся на запевнення приклеїти вам рулонні штори на двосторонній скотч, задля збереження цілісності підвіконня. Пластик несумісний з двостороннім скотчем, тому вам наклеють штори на скотч дуже сильної фіксації. Ця конструкція довго висіти не буде і коли-небудь впаде, тому, що хто-небудь потягне за мотузку, намагаючись відкрити штори. Тому краще відразу кріпити рулонні штори як годиться, на саморізи.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...