Рукоділля при вагітності

rukodillya-pry-vagitnostiУ жінки, яка чекає на дитину, змінюється світогляд. Після перших кількох місяців адаптації, свідомість переходить у фазу споглядання світу. У поєднанні з ейфорією, виникає потреба у творчих перетвореннях. Можливо, відкриття в собі нових талантів, пов’язане з проекцією внутрішнього Я зовні.

Очевидно, що вагітність відкриває масу можливостей задовольнити художні пориви.

Це і вільний час, і зменшення кількості побутових обов’язків, і постійне натхнення. Жінка з головою поринає у творчість, придбавши професійне обладнання та матеріали і обклавшись спеціальною літературою. Все в голові крутиться навколо її вагітності і здоров’я дітей. Однак поки основні проблеми, на зразок газів у малюка або нежиті ще попереду, можна від душі зайнятися творчістю. Найважливіше – це поєднувати приємне проведення часу з корисним ефектом. Рукоділля при вагітності найкраще відповідає цьому.

Рекомендується не обмежувати себе в польоті думки, але все ж віддати перевагу пастельним тонам, райдужним сюжетам і завершеності.

Відомо, що дрібна моторика активно стимулює розумові процеси, розвиває головний мозок. Для того, щоб не повторити сумний досвід подруг і колег, які за час декретної відпустки розучилися думати і працювати і перетворилися на тіток, сучасна жінка повинна приділяти час не тільки своєму фізичному здоров’ю, а й інтелектуальній стороні. Творчість: декупаж, в’язання, вишивання, скрапбукінг – підходять для збереження і розвитку інтелекту жінки.

Європейськими вчені показали зв’язок між інтелектом матері, її розумовою діяльністю під час вагітності та інтелектом малюка. Таким чином, заняття рукоділлям, будь-яким дамським видом домашньої творчості допомагає не тільки матері, але і йде на користь майбутній дитині.

Не варто побоюватися шкідливого впливу засобів і речовин, які застосовуваних у творчих процесах, на здоров’я майбутнього малюка. Сучасні технології дозволяють виготовити набори для вишиваннятак, що склад ниток буде без запаху, вони не виділятимуть шкідливі і токсичні речовин. Це все стосується і інших наборів для рукоділля. В основному використовуються водні та акрилові фарби, лаки та ін.

Ви можете записатися до клубу рукоділля, де знайдете однодумців і зможете в колективі проводити свій час за приємною справою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...