Розвиваючі ігри з величинами для малюків

velizinaМалюків після року важливо починати вчити в ігровій формі рахунку, різниці кольорів і величин, основам читання. І тому діткам просто необхідні розвиваючі ігри з величинами. Завдяки таким іграм вони навчаться вперше розуміти різницю між великим, середнім і маленьким, коротким і довгим і т.д.

Якщо ви вирішили вперше застосувати у своїй методиці розвиваючі ігри з величинами, почніть із яскравих контрастів. Наприклад: великий слон і маленьке кошеня.

Попросіть дитину показати великий кубик. Далі попросіть показати кубик меншого розміру, а потім — найменший. Таким чином малюк навчиться розуміти значення понять “великий, ще більший, або маленький, ще менший”.

Так само включайте в розвиваючі ігри з величинами поняття довжини, ширини і висоти.

Пропонуємо кілька розвиваючих ігор на величини, які ви зможете легко застосувати вдома.

Гра “Гаражі і машинки”

Виріжте з щільного паперу або картону прямокутники різних розмірів. Вони і будуть гаражами. Візьміть іграшкові машинки різних розмірів і запропонуйте синочкові розібратися, який гараж для якої машинки (великий для великої, а маленький для маленької).

Пари

Виріжте різні за розміром геометричні фігури і запропонуйте дитині зібрати їх у пари. Наприклад: велике і маленьке коло, великий і маленький трикутник.

Маленький – великий

Говоріть дитині слова, називайте предмети, а вона нехай показує ручками: великий чи маленький.

Матрьошки

Чудово підходять для розвиваючих ігор з величинами призабуті несправедливо нині матрьошки.

Дорога для машинок

Зробіть дорогу з картону – вузьку і широку. Вчасно поясніть, що для широкої машини вузька дорога не піходить і навпаки. Для дівчинки машинки можна замінити дитячими возиками з пупсиками.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...