Розвантажувальні дні під час вагітності

Розвантажувальні дні під час вагітносыРозвантажувальні дні можуть бути рекомендовані вагітним жінкам з надмірною масою тіла, а також при набряках, при різкому набиранні ваги. Їх рекомендують влаштовувати після 28 тижня вагітності, коли сформовані всі основні органи малюка.
Розвантажувальні дні призводять до активізації обміну речовин, зниженню ваги і виведенню зайвої води з організму. Для досягнення позитивного результату, розвантажувальний день можна влаштувати собі, перебуваючи в доброму самопочутті та настрої. Обов’язково проконсультуйтеся з гінекологом, він дасть вам необхідні рекомендації відповідно з вашим станом. Не варто влаштовувати розвантажувальні дні частіше 1-2 разів на тиждень. Обов’язково робіть між цими днями перерву. Якщо ви працюєте, то перенесіть розвантажувальний день на вихідні.
Загальний обсяг продуктів, покладених до вживання, слід розділити на 5-6 прийомів з перервою не менше двох годин. Виберіть для себе відповідний набір продуктів. Розвантажувальний день може бути на гречці і кефірі, на сирі і кефірі, на яблуках, на м’ясі. Наприклад, за цілий день ви можете з’їсти 500 грам знежиреного сиру і випити півлітра кефіру. Або інший варіант – 500 грам пісного відвареного м’яса без солі і півлітра кефіру. Якщо у вас низький гемоглобін, то корисним буде розвантажувальний день на гречці – відваріть склянку гречки без солі і цукру і їжте протягом дня, з напоїв можна взяти 1,5 літра кефіру або молока.
У сезон свіжих овочів і фруктів, влаштуйте собі вітамінний розвантажувальний день. Півтора кілограма яблук розділіть на 5-6 разів, можна з’їсти їх у сирому вигляді або запекти в духовці. Врахуйте, якщо у вас підвищена кислотність шлунка, то не варто цілий день сидіти на яблуках, підберіть для себе й інші продукти. Якщо ви вибрали собі овочевий або фруктовий розвантажувальний день, то постарайтеся обмежити вживання будь-якої рідини, так як фрукти і овочі містять досить води. Виняток можна зробити в жарку погоду, коли організму потрібна підвищена кількість рідини.
Після розвантажувального дня намагайтеся їсти легку їжу – тушковані овочі, салати, каші на воді.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...