• Без категорії

Розтяжки після народження дитини

Розтяжки після народження дитиниЄ ряд заходів, які допоможуть вам уникнути розтяжок або, у всякому випадку, зменшити їх кількість.

– З найраніших термінів вагітності слід носити спеціальну білизну для майбутніх мам: бюстгальтери, пояси, бандажі. Вони підтримують шкіру, не дають їй обвисати і розтягуватися.

– Щодня обполіскуйте молочні залози водою кімнатної температури і розтирайте груди грубим шорстким рушником. Це корисно робити всім жінкам незалежно від віку і не тільки під час вагітності і годування.

– Не слід забувати про п’ятихвилинний самостійний масаж грудей. Рухи не повинні заподіювати ніяких больових відчуттів. Напрям масажу – від верху до низу, від підстави молочної залози до шиї.

– Прагніть під час вагітності не повнішати більш ніж на 7-8 кілограм.

– В раціон живлення повинні бути включені продукти, що містять білок. Він є основою, з якої організм синтезує еластін і колаген. І, звичайно, не забувайте про велику кількість овочів і скорочення споживання борошняного і солодкого

– Користуйтеся спеціальними кремами від розтяжок, кращі з яких запропоновані фірмами Thalgo, Vichi, але вони ефективні лише як міра профілактична. Звичайно в період вагітності або при підвищенні маси тіла шкіра стає сухою. Жирні креми проти розтяжок, до складу яких входить еластін і колаген, забезпечують шкіру додатковим живленням. Ще одна французька фірма Lierac недавно розробила лікувальний комплекс, що включає крем і ампули. Спочатку в шкіру втирається розчин з ампул, потім – крем. Розтяжки, звичайно, не проходять, але стають менш яскравими, загальний рельєф шкіри вирівнюється. Застосування кремів найбільш корисне в комплексі із спеціальними обгортаннями, що містять водорості. Вони активізують вироблення колагену і еластіна і тим самим зупиняють процес утворення нових розтяжок.

– З домашніх засобів радять двічі в день мастити місця гаданих появ розтяжок оливковим маслом.

– В інститутах краси існує така процедура, як татуаж. В область розтяжок вводиться пігмент, який за кольором не відрізняється від природного забарвлення шкіри. Досвідчені майстри чудово підбирають тон. Цього пігменту вистачає на пару років. Потім процедура повторюється.

Джерело: mamochka

Поділитися в...

Вас може зацікавити...