Розслабляємося за допомогою самомасажу

Масаж дозволить тобі відчути себе краще

Кава, щоб підбадьоритися, сигарети, щоб заспокоїтися. І, звичайно ж, аспірин від головного болю. Весь арсенал шкідливих звичок ти як майбутня мама залишила в минулому. Питання лише в тому, чим замінити ці вічні супутники людини. Де знайти що-небудь безпечне, але настільки ж ефективне? Спробуй самомасаж – і ти переконаєшся: ця процедура немов створена для тих, хто несе в собі нове життя. Легко, швидко, без помічників ти приведеш до ладу хребет, зарядитися енергією, позбудешся від запаморочення … Говорити про користь самомасажу можна нескінченно, але краще все перевірити на практиці.

Під час сеансу постарайся розслабитися і думати про що-небудь прекрасне: про малятку, море, першу зустрічі з коханим. Тоді ефект подвоїться!

Натискаючи на точки, ти відчуєш, як від твоїх пальців по тілу розходиться тепло. Це знак того, що рухаєшся в правильному напрямку.

Не бійся болю. Деякі місця можуть бути дуже чутливими. Так організм повідомляє: щось не в порядку. Масажуючи ці ділянки, ти помітиш, як неприємні відчуття притупляються, йдуть. А вже через кілька сеансів зникнуть назавжди. Про результат ти з гордістю скажеш: диво, створене власними руками!

Включи режим підзарядки
Розкриємо секрет: у тебе є джерело енергії, підключившись до якого ти швидко відновиш сили. Поклади руки на голову. Знайди краї потиличних кісток зліва і справа і починай розминати їх. Поступово піднімайся до верхівки. Натискай пальцями на шкіру ритмічно, не роби тривалих перерв.

Обов’язково помасажуй ті місця, де раніше були джерельця. Великий – на маківці, а найменший – на потилиці. Вважається, що через ці зони ми зв’язуємося з космосом, отримуємо звідти інформацію. Через них же заряджається енергією. Крім того, в таких точках зосереджено безліч нервових закінчень, стимулюючи які ти нормалізуешь кровообіг.

Запусти пальці у волосся і трохи потягни. Спочатку на потилиці, потім на верхівці і скронях. Таким чином, ти стимулюєш приплив крові до судин і … спазми проходять. А значить, зникає і головний біль.
Відведи на сеанс 5-7 хвилин. Вже за цей час ти помітиш, що сили повертаються, а разом з ними і відчуття, що життя прекрасне!

Розправ крила
Чому плечі раптом стали приймати форму знака питання. Причин тому багато: неправильно сидиш за комп’ютером, незручний одяг, обважнілі груди. Поверни собі царську поставу.

Як слід розімни шию і неквапливо рухайся до плеча. Уяви, що ти месиш тісто. Пощипуй, мни, дави. Якщо відчуєш біль, не зупиняйся, активно попрацюй над цим містечком.

Не обійди увагою і сам суглоб: помасажуй його з різних сторін. А коли закінчиш, знову повернися до шиї. Так повтори не менше 6-7 разів. А потім приступай до іншого плеча.

Дивовижний ефект помітиш ще під час сеансу: плечі підуть назад – і ти відчуєш легкість у тілі. Немов розправила крила і полетіла.

Царський жест
Хребет зараз навантажений по максимуму. Йому потрібно витримати вагу малюка, навколоплідних вод, плаценти … Позбудься неприємних відчуттів і зміцни м’язи, що підтримують хребет.

Стисни долоньку в кулак і пройдися вздовж хребта. Такий масажер знімає сольові відкладення і запобігає їх появі.

Обхопивши руками талію так, щоб великий палець був на животі, а всі інші – вздовж хребта. Почни масаж з зони талії, потім рухайся вище. Не пропусти жодного хребця! Активніше!

Сутулість пропаде, підборіддя пвжніметься, ти відчуєш себе прекрасною принцесою! Ні – королевою!

Позбудься тиску
Гіпертонія часто стає причиною поганого самопочуття. Та до того ж підвищений тиск шкодить крихітці – судини звужуються, вона не отримує достатньої кількості кисню. А тому заходи потрібно приймати негайно.

Нахили голову вперед, рукою намацавши горбик. Це сьомий шийний хребець. Старанно розімни його, піднімаючись до ямочки нагорі. Виконай так кілька разів.

Поклади в ямку на потилиці два пальці. Натисни ними на шкіру, полічи до 5 і відпусти. Повтори не менше 7 разів. Наприкінці розімни всю шию. Приємне тепло в цій зоні скаже про те, що ти постаралася.

Тобі не потрібен тонометр, щоб зрозуміти: тиск прийшов у норму. А слабкість пропала!

Імунітет активізований
Ще в Давньому Китаї виявили, що на вушних раковинах і біля них знаходяться 170 біологічно активних точок. Отже, масажуючи вушка, ти оздоровлюєш практично всі системи організму і зміцнюєш його захисні сили.

Середній палець розмісти біля козелка, а вказівний – за вушком. Починай розминати точки круговими рухами за годинниковою стрілкою. Потім перейди на пульсуючі руху.

Накрий вуха долонями. Великі пальці знаходяться під мочками. Гладь вушні раковини, не пропускаючи жодного виступу.

Поклади вказівні пальці біля козелків і, злегка постукуючи по шкірі, пройдися вгору, до скронь. Повтори декілька разів. Вважається, що ці рухи здорово знімають стрес і швидко відновлюють душевну рівновагу.
Затисни вушка між великими і вказівними пальцями. Памни їх, акуратно зігни кілька разів, потягни вгору і вниз. Так ти не забудеш про жодну активну точку.

Через місяць відзначиш, що хороше самопочуття і бадьорість – твої постійні супутники.

Знайди свій ритм
Навіть коли змащувати кутикули маслом, ти нормалізуешь роботу серця. Ось декілька нових корисних рухів.

Обхвати пальчик з двох боків біля нігтя. Починай масажувати, просуваючись до фалангів. Пройдися по кожному вгору і вниз. Таким простим способом ти повертаєш собі сили. Причому результат відчуєш буквально через кілька хвилин після сеансу.

Стискай і відпускай кінчики пальців. Ти відразу помітиш, як кров приливає до нігтя. Так ти стимулюєш безліч нервових закінчень.

Між вказівним і великим пальцем знайди чутливу точку (знаходиться ближче до середини долоні). Розімни її, рухаючись по колу. Потім натискай на точку, рахуй до трьох і відпускай. Повторюй не менше 5 разів.
Ці прості рухи позбавлять від тахікардії. Роби такий масаж постійно – і хвороба не повернеться.

Дорогу думкам!
Достатньо як слід помасажувати скроні, і тоді з безлічі ідей одна буде геніальною.
Середні та вказівні пальці впираються в скроні. Починай рухатися ними по колу, як би вгвинчуючись всередину. Не виключено, що ти відчуєш біль. Це реакція закріпачених скроневих м’язів. Поступово вони розслабляться (а заодно піде тяжкість з шиї і плечей).

Міняй напрямок руху (працюють всі ті ж пальці): від скроні – до вуха, а потім – до брови. Зроби не менше 7-8 маршрутів. Відчуєш, що туман втоми розсіюється і думки вибудовуються в потрібному порядку.
Крапни на пальці трохи лимонного масла. Воно тонізує, бадьорить і допомагає зосередитися.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...