Розпізнати брехуна!

чому чоловіки зраджують своїм дружинам і коханим? Однозначно відповісти на це питання неможливо. У принципі, зрадити може будь-який чоловік, але загалом можна виділити вісім типів чоловіків, найбільш схильних до зрад.

Бунтуюча дитина.

У відносинах з жінками вибирає роль "синочка". Всякий раз, коли жінка вимагає від нього вчинків і поведінки, відповідних його мужності, і він не здатний з ними справитися, він робить те, що звичайно роблять всі діти: бунтує! У його голові спалахують крамольні думки типу: "Я можу робити все, що хочу!" або "Мені ніхто не указ!", і він пускається у пляс.

Гуляка.

Це чоловік, який дуже рано, не "нагулявшися", одружувався. Коли він зустрів свою майбутню дружину, він був такий щасливий, що на його залицяння відповіла така чудова дівчина, що вирішив зразу ж пов’язати себе з нею узами браку. Тепер же, коли він став старшим, солідніше і впевненішим в собі, він почав надолужувати те, що не встиг зробити в молодості: бігати за всіма хорошими дівчатами.

Граючий з вогнем.

Цей тип чоловіків відрізняє підвищена тяга до ризику. Причина зради такого чоловіка – пристрасне бажання бути спійманим на гарячому. Він може вступити в зв’язок з сестрою дружини або дівчиною кращого друга. Його надзвичайно заводить сам факт того, що він робить щось заборонене і авантюрне.

Вільний птах.

Він вважає, що чоловік – це цар і бог, і за визначенням не може бути залежним від жінки в чому б те ні було. Він не приховує свої зв’язки, більш того, часто виставляє їх напоказ, гордиться ними і вважає їх ознакою своєї мужності. Розкаяння і муки совісті йому чужі, оскільки в його розумінні він не робить нічого поганого.

Обачливий.

Сімейні відносини цього чоловіка давно перестали бути для нього чимось привабливим. Тому він продовжує жити з дружиною, прикриваючись почуттям обов’язку, і при цьому заводить собі коханку, не випробовуючи розкаянь совісті, оскільки в його розумінні брак вже давно себе вичерпав.

Завойовник сердець.

Це чоловік – мисливець. Його більшою мірою привертає сам процес завоювання жінки, а не результат. Таким чином, спокушена їм готова молитися на нього і прощати всі його гріхи, відкриваючи йому шляхи для нових і нескінченних завоювань.

Шукаючий виправдання.

Сімейні відносини цього чоловіка не так вже погані, щоб їх розривати, але і не так хороші, щоб в них залишатися. І якби він вибрав розрив, він випробував би величезну вину із цього приводу. Інший варіант шукаючого виправдання чоловіка – це наявність будинку доброчесної, гідної і просто ідеальної жінки, отчого йому хочеться мати під рукою менш довершену коханку.

Клієнт швидкого обслуговування.

Дружина цього чоловіка часто використовує подружній секс як засіб маніпулювання своєю половиною. Коли чоловік "погано поводиться", вона просто позбавляє його сексу. В результаті йому нічого не залишається робити, як задовольняти свої потреби на стороні.

Джерело: radionetplus. ru

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...