Розмір має значення?

217Щоб ні хвилини не мучити наших читачок в невіданні, повідомимо відразу, що середньостатистична довжина статевого члена складає п’ятнадцять сантиметрів. Тут же відзначимо, що, відповідно до кращих традицій статистичної науки, дев’яносто відсотків членоносіїв вкладаються в діапазон від 13 до 18 сантиметрів – і тому, ймовірно, дітородний орган відповідних розмірів можна вважати абсолютно нормальним.

Взагалі ж всілякі дослідники спостерігали цілком працездатні пеніси розмірами від півтора до тридцяти сантиметрів – але це вже на любительниць (або любителів) екзотики. В даний час, до речі, володарем найбільшого фалоса вважається якийсь Іона Фалькон з Великобританії, розмір агрегату якого склав 34.5 сантиметри.

Постривайте, але ж в африканців член звично більше?

Всупереч розхожій думці, під африканським сонцем бурхливо ростуть тільки баобаби… Як показали дослідження якогось жившого в минулому столітті доктора, що підписався як Якобус Х, що недавно розійшлися в інтернеті, африканці не змогли похвалитися чим-небудь екстраординарним в цій області, поступившись пальмою першості цілій групі інших націй. Приведемо таблицю максимальних розмірів пенісів, що побували в руках цікавого доктора:

Англія: 26,67 см

Німеччина: 21,59 см

Данія: 20,32 см

Америка: 19,68 см

Швеція: 19,6 см

Франція: 19,6 см

Африка: 19,05 см

Виходячи з приведених вище даних, чутки про неймовірні розміри дітородних органів африканських вірнопідданих здаються дещо перебільшеними. Втім, для повноти картини приведемо і найменші розміри експонатів, що побували на огляді у дослідника:

Англія: 6,98 см

Німеччина: 8,89 см

Данія: 12,7 см

Америка: 8,89 см

Швеція: 12,7 см

Франція: 8,89 см

Африка: 10,16 см

Окремі читачки можуть засумніватися в статистиці, зібраній і підписаній явним псевдонімом. Деякий допитливий розум припустить, що Якобус Х – особа, поза сумнівом, міфічна, продовживши ланцюжок міркувань трохи далі. Для критиків, а також для решти зацікавлених приведемо нечисленні дані, які вдалося зібрати про такого сміливого дослідника первинних проявів людської сексуальності.

Хто такий містичний доктор Якобус Х?

Зараз невідомо, хто ж ховається під таким загадковим псевдонімом. За заявами самого доктора, він був хірургом у складі французької колоніальної армії в кінці дев’ятнадцятого і початку двадцятого століття, відслуживши на території Індокитая і Південної Африки двадцять сім років.

Свої спостереження доктор висловив у ряді книг, випущених у Франції Чарльзом Каррінгтоном, провідним видавцем порнографічних і еротичних матеріалів. Претендуючи на антропологічні дослідження, доктор Якобус опублікував описи статевих перверсій, до яких вдавалося населення відвіданих їм земель. Найбільшу увагу доктор надав будові і розмірам статевих органів різних племен, використовуванню афродізіаків і способам лікування імпотенції. Особливу увагу Якобус надавав також відношенню тубільців до зоофілії і одностатевому сексу.

Розмір не має значення!

Ця фраза, повторювана із завидною регулярністю, грішить деякими неточностями. Загалом правильно, що для задоволення жінки цілком достатньо вписуються в статистику повної нормальності тринадцяти сантиметрів. Інше – справа естетики: чіпати або споглядати насправді приємніше щось значне, не забуваючи при цьому, що середньостатистична глибина піхви складає від восьми до тринадцяти сантиметрів.

Втім, у великих розмірів є і негативна сторона: подумай про таке цікаве заняття, як анальний секс. Саме тут кожен сантиметр може мати вирішальне значення з погляду хворобливих відчуттів пані, що погодилася на нетрадиційні ігри. І, як наслідок, з погляду частоти занять цим самим анальним сексом.

Кожен носій чоловічої гідності не раз читав і чув приведені вище факти. Не тільки про важливість розмірів, але і про дані статистики. І, якщо судити об’єктивно, більшій частині чоловіків цілком достатньо того, чим їх наділила природа. Проте, чергова реклама чудо-пігулок, мазей або іншого екзотичного препарату для збільшення чоловічої гідності негайно вселяє в сильну стать сумніви у власній мужності і примушує бігти і купувати хімію, як мінімум, даремну в усіх відношеннях.

Два види будови члена

Безсоромні рекламщики чудодійних збільшувачів статевого органу користуються двома основними особливостями цієї самої частини тіла.

Перша – це оптичний обман. Чоловіки, що товпляться біля пісуарів у убиральні, поглядають по сторонах, порівнюючи розміри свого органу з мирно пісяючими поряд конкурентами. Враховуючи форму, будову і розташування дітородного органу, виникає оптична ілюзія, в результаті якої статевий член здається більше, якщо дивитися на нього збоку. Таким чином, цілком можлива ситуація, коли обидва чоловіки заздритимуть, дивлячись на інструмент свого сусіда по пісуару.

Крім вищезазначеної оптичної особливості, було б незайве згадати про істотні фізіологічні відмінності в будові дітородного органу. У деяких чоловіків статевий член в спокійному стані має вельми істотну довжину, трохи збільшуючись під час ерекції. В інших же представників сильної статі член, що знаходиться в спокійному стані, має досить скромні розміри, збільшуючись в рази при збудженні.

І тепер уяви собі: чоловік, що відноситься по своїх фізіологічних особливостях до другої групи, мигцем помічає член конкурента, з будовою, описаною на початку. «Нічого собі!» – думає він, пам’ятаючи, наскільки сильно збільшується статевий член при збудженні у нього. І ось тут-то з’являються серйозні комплекси…

Як збільшують розміри члена?

Ми вже згадували про те, що постійно з’являються нові чудо-препарати по збільшенню члена. Думаємо, нашим читачкам буде цікаво знати, наскільки реально все-таки змінити розміри дітородного органу. Отже, існує два основні способи збільшити член:

Операція Біхарі – це медичне дійство полягає в розрізанні тканин, що утримують член в районі лобкової кістки. В результаті такої операції джерело гордості придбаває додаткові 2-5 сантиметрів, проте в стані ерекції прооперований таким чином член перестає дивитися вгору – хоча і зберігає при цьому твердість, необхідну для зносин. Подібна будова члена, до речі, досить часто зустрічається у чоловіків-порноакторів, і тепер ти знаєш чому.

Другий спосіб, вживаний медиками для збільшення дітородного органу, полягає в ін’єкціях жиру безпосередньо в місця, що вимагають потовщення. Жир витягується з інших місць організму. Частина жирових тканин неминуче відторгається організмом, а тому цю операцію доводиться проводити кілька разів, кожного разу ризикуючи внести інфекцію в найдорожче для пацієнта місце.

Тому, якщо тобі дорога твоя молода людина, краще переконай його в тому, що з розмірами дітородного органу у нього все в повному порядку.

Музыкальные открытки. Быков Вячеслав и Маршал Александр. ХОЧЕШЬ, ЛЮБИМАЯ, Я НАЗОВУ ТЕБЯ ОБЛАКОМ

Поділитися в...

Вас може зацікавити...