Розмір має значення: 13 дуже великих плюсів невеликих грудей

Розмір має значення: 13 дуже великих плюсів невеликих грудейВи вважаєте, що природа вас «не обдарувала»? Заздрите пишногрудим панночкам і подумуєте про операції по збільшенню грудей? Хвилиночку! Зробити це ніколи не пізно. Але, може бути, ви просто ще не зрозуміли, який це величезний плюс – невеликі груди? Зараз ми розповімо, як вам пощастило. Неймовірно пощастило!

13 дуже великих плюсів невеликих грудей:

 • Чоловіки розмовляють з вами, а не з вашим декольте.
 • Не маєте проблем з покупкою білизни. Все красиве – для вас: витончені мережива, тоненькі лямки, багатство кольорів і моделей – вибирайте будь-яку білизну! Вона ж все одно вам тільки для краси потрібна, а не для підтримки.
 • Ви взагалі можете її не носити. І це дуже зручно, між іншим. І корисно. І сексуально. Везе ж вам!
 • Вам потрібен лише один купальник. Можливо, ви цього не знали, так що тепер знайте: пишногруді дівчата завжди купують собі 2 купальника. Тому що якщо верхня частина бікіні схожа на два парашута, то і в нижню можна загорнути валізу. Але насправді в цьому світі не так багато дівчат, чиї стегна схожі на валізу.
 • Ви можете спати на животі. Якщо ви думаєте, що це так собі плюс, значить, ви поки на плануєте стати матір’ю. А ось коли вирішите – відразу зрозумієте, в чому тут сіль. Повноцінний сон неможливий, якщо не вдається вільно міняти пози протягом ночі. Тільки вам доведеться так страждати 3 місяці – в останньому триместрі вагітності. А деякі все життя мучаться, між іншим.
 • Спорт? Немає проблем. Взагалі немає проблем: ви приходите в спортзал і починаєте займатися. А панночки з пишними грудьми змушені спочатку пробігти 2-3 марафону по місту – в пошуках спортивної білизни, в яку можна вмістити свої скарби. І яка під вагою їх грудей не трісне жалібно і не віддасть богові душу прямо в примірювальній.
 • Гравітація. Ну, тобто коли вам виповвниться 70, ваші груди, швидше за все, все-таки кинуться до центру землі. Але до цього часу можете бути спокійна: фізика цього світу вам не ворог.
 • Ви худнете і нічого не втрачаєте. Нерозв’язна дилема, з якою стикаються всі дівчата зі значним бюстом: втратити зайві кілограми або зберегти в первозданну красу грудей? Можна вибрати тільки щось одне. І це жахливо! Ви ж можете худнути і набирати вагу як вам подобається, ваші груди від цього не сильно зміниться.
 • На вас все застібається. Деякі вважають, що головна проблема дівчат в магазинах – знайти підходящі джинси. Це, звичайно, повна нісенітниця: джинси знайти простіше простого. А ось спробуй-но знайти сорочку, яка застібнеться на великих грудях, але при цьому не повисне на вузькій спині! Або пальто, в яке можна вмістити пару значних куль, і при цьому плечові шви не повиснуть на ліктях. Не можете собі цього уявити? Ну, звичайно, не можете: на вас все застібається, щасливиця!
 • І футболки з принтами виглядають чудово. Ви можете з гордістю носити на грудях будь-яку картинку або напис, ви в курсі? А то одна дівчинка з пишним бюстом одягнула футболку зі Стетхемом, а всі подумали, що це Ленін в останні роки життя.
 • Ви виглядаєте стрункою і молодше ровесниць. Якщо вам років 25, ви навряд чи оціните цей незаперечний плюс, але на зустрічі випускників «25 років потому» ви зрозумієте, про що ми зараз говоримо.
 • Якщо вам потрібно – ви завжди можете візуально її збільшити. Білизна з ефектом пуш-ап вам на допомогу. А от назад цей фокус не працює: великі груди заховати не так-то просто.
 • До вас не пристають псевдомачо. Ви взагалі нецікаві брутальним таксистам, спекотним продавцям помідорів, засмаглим будівельникам, доблесним співробітникам постової служби і відважним бійцям мітли та лопати. Змиріться.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...