• Без категорії

Розчарування після весілля

Розчарування після весілляДля більшості пар перший рік після весілля – це час притирок і установки сімейних правил, де є місце для суперечок, як часто бачиться з батьками, хто на що витрачає гроші, що приготувати на сніданок, обід і ще багато інших питань.

Починаючи жити разом, ви звикаєте до партнера, і дізнаєтеся багато нового один про одного. Часом навіть незначні речі можуть вивести з себе. Наприклад, ви хочете вимкнути вентилятор, а йому подобається, коли він влітку працює постійно. Вам не подобається розкиданий одяг по квартирі, а його дратує ваше хропіння або не закрита туш на раковині.

Варто видихнути і розслабитися. Більшу частину розбіжностей на першому етапі спільного життя можна з легкістю вирішити, знизивши власні очікування. Ви не можете повністю відповідати очікуванням партнера, так само як і він вашим.

Психологи виділяють два основних види розчарувань після укладення шлюбу: партнер став іншим і у нас різні звички.

Ключова головна проблема початку сімейного життя – це різкі зміни в партнері. Ваш хлопець був ніжний, ласкавий, щедрий, ходив з вами в кіно і спортзал, а після укладення шлюбу його як підмінили.

Не обов’язково він став гіршим, можливо тепер він переорієнтувався на будинок і побудову сімейного гніздечка. На це підуть всі вільні гроші і час. Просто варто поговорити і нагадати йому про звичайні людські радощі.

У кожної людини були свої звички і спосіб життя до шлюбу. Різниця в перевагах, звички, графіку життя і навіть прийому їжі, може стати каменем спотикання на самому початку сімейного життя. У цьому випадку вам допоможе зниження очікувань і компроміс.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...