Романтики вимирають як вид

Романтики вимирають як видУ минулі часи, здається, люди були настільки романтичні, що повернувши одного такого романтика в наш індустріально-інформативний світ, нам би його романтики вистачило на всіх з лишком.

Раніше відносини були сповнені романтики, чоловіки були джентльменами-романтиками, а жінки скромними дамами-романтиками в серцях яких жило кохання та найвищі почуття. Але куди все це поділося? Швидше за все, романтика як загальна ознака людства пропала на початку минулого століття, коли весь світ поринув у революції і став цікавитися тільки політичними переживаннями, а не серцевими.

Буває перечитуєш вірші класиків і розумієш, що раніше люди за один погляд чи дотик, не кажучи вже про поцілунок, могли розпрощатися зі своїм життям на дуелі – таким людям ставили памятники. Невже зникли справжні чоловіки, які замість того щоб бігати з ключкою по льоду будуть грати на гітарі для коханої дівчини під балконом? Було б бажання, так таким можна стати незважаючи ні на що. Нехай він не вміє красиво співати, писати вірші чи їздити верхи на коні, є й інші способи завоювати свою ж жінку.

Чоловіки дарма не хочуть слухати про те, що хочуть жінки, адже їм так мало треба. Просто пару ніжно і щиро сказаних слів, повільний танець, акуратний комплімент на вушко, прогулянка по осінньому парку, катання на човні по озеру ззаду будинку. Це ж так просто і так романтично. Чого може коштувати прогулянка взимку з термосом гарячого чаю і пледом, всього лише пари годин, але от ефект буде на кілька днів. Це навіть не зрівняється з букетом на 8 березня, подарованим за звичкою або законом. І для цього не потрібно складати помпезні вірші або оди, досить не приховувати почуття і дарувати їх жінці, а вона у відповідь заплатить сторицею.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...