• Без категорії

Романтична вечеря

Романтична вечеря
Всі знають, як важливо зберегти теплі, стосунки в родині. Всі книги, телепередачі з сімейної психології раз за разом нагадують, що потрібно радувати своїх улюблених якомога частіше, говорити компліменти, робити подарунки … І, звичайно ж, важливе місце в цьому списку займають романтичні зустрічі. Похід в шикарний ресторан, пікнік на свіжому повітрі або романтична вечеря вдома – будь-яке з цих подій порадує вас і вашу другу половинку. Оберіть найкращий ресторан на site.

Але якщо з рестораном все більш-менш просто, то домашнє свято для двох вимагає певної підготовки. Як мінімум, потрібно вибрати відповідний час. Краще всього, якщо це буде вихідний. Або вечір робочого дня, але так, щоб на наступний ранок вам не потрібно було вставати рано.

Обов’язково уточніть плани вашої другої половинки. Зрозуміло, краще зробити це ненав’язливо, щоб не зіпсувати сюрприз. Можна, щоб вже точно уникнути зайвих хвилювань і образ, попередити кохану людину незвичайним посланням або запискою. У цьому посланні натякніть, що сьогодні ввечері його або її чекає приємний сюрприз. Там же можна призначити час і місце. Постарайтеся підійти до створення такої записки якомога ретельніше – заінтригуйте, змусьте з нетерпінням очікувати призначеної години!

Квартиру для романтичної вечері варто приготувати заздалегідь. Прикрасьте стіни квітами та сердечками, розставте всюди свічки, квіти, милі “любовні” дрібнички. Покладіть мило у формі серця у ванній, це додасть романтичний відтінок навіть самим буденним діям.

Якщо ваша половинка тільки повернулася з роботи, можете заздалегідь приготувати і теплу ванну з ароматною піною і свічками. Така увага порадує і саме по собі, і допоможе швидко набратися сил перед найголовнішим.

А найголовніше – це, звичайно, вечеря. Заздалегідь накритий, красиво оформлений стіл. Ваза з її або його улюбленими квітами. Запалені свічки, зашторені вікна. Пам’ятайте, що ви двоє – центр всього сьогоднішнього вечора. Вимкніть телефони, відсуньте телевізор подалі, подбайте, щоб вам ніхто не завадив.

Ви і ваша половинка повинні сидіти один навпроти одного. Згадайте, коли ви востаннє стільки часу поспіль дивилися один одному в очі, милувалися одне одним? Добре, якщо стіл не буде надто великим – тоді ви зможете дотягнутися його руки.

Звичайно, оскільки це вечеря, ви будете їсти. Що саме, теж продумайте заздалегідь, приділяючи увагу кожному пункту меню. Враховуйте переваги вашої другої половинки. І врахуйте декілька простих побажань:

  1. Страви не повинні бути занадто важкими або жирними;
  2. Намагайтеся вибирати ті страви, які не будуть мати потребу в додатковому розігріві: холодні закуски і страви, які остигають досить довго;
  3. Їх вживання не повинно викликати складнощів. І ви, і ваша половинка будете почувати себе ніяково, намагаючись зловити виделкою слизький маринований грибочок або намагаючись відкусити занадто велике яблуко;
  4. До речі, всі фрукти краще порізати, але не заздалегідь, а то вони втратять свій апетитний вигляд;
  5. Якщо ви хочете бачити на столі алкогольний напій, то нехай це буде пляшка легкого вина. Нічого міцного в такий вечір пити не варто;
  6. Оскільки вечеря все-таки романтична, і, швидше за все, є лише початком вашого вечора, стануть в нагоді такі продукти, як мигдаль, банани, мед. Чи не гіршими афродизіаками є морепродукти;
  7. Не забудьте і про десерт!

До кінця вечері можна взяти вино і фрукти, перебратися в спальню і влаштувати ще один маленький сюрприз для свого коханого або коханої. Жінка може здивувати свого чоловіка відвертим танцем, чоловік порадує улюблену еротичним масажем … Ну, а що робити далі, ви знаєте і самі.

І не забудьте вранці, як тільки прокинетеся, поцілувати вашу другу половинку і сказати, як ви її любите!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...