Ролан

Перекладається з древнегерманского як – "слава".

Ролан – товариський, чарівний, приємна людина. Дуже змістовний, багато знає, всім цікавиться, добре розбирається в мистецтві. Завзятий сперечальник, заводиться з півоберту, не заспокоїться, поки не здобуде перемогу. Реаліст по натурі, тому захопити його якоюсь нездійсненною ідеєю неможливо. Він ретельно все продумує, прораховує всі варіанти і тільки потім приймає рішення. Веселун, любить пожартувати над товаришами, ініціатор різних розіграшів. Володіє високим інтелектом, може проявити себе в будь-якій сфері діяльності.

"Зимовий" Ролан – натура більш сильна, смілива і рішуча, вміє знайти спільну мову з жінкою, швидко знайомиться. Має багато партнерок по сексу. Одружується пізно, перший шлюб буває невдалим. "Весняний" – велелюбний, влюбливий. Дуже талановитий в різних областях діяльності. Артистичний і музикальний. "Літній" Ролан занадто довірливий і абсолютно нехитрий. Легко піддається тиску, поступливий. Сором'язливий, ніяковіє в жіночому товаристві, чекає, коли жінка зробить перший крок до знайомства. Воліє спілкуватися з рішучими, сильними за характером жінками. "Осінній" – людина практична, у такого Ролана шлюб вдалий з першого разу. Він серйозно підходить до питання створення сім'ї, одружується тільки тоді, коли може забезпечити її без допомоги батьків. У дружини бере веселу, добру жінку.

У шлюбі Ролан покладливий, довіряє дружині, всі турботи по будинку лягають на її плечі, і Ролан охоче підкоряється їй. Невибагливий в побуті, може задовольнятися малим. Чоловік постійний, надійний і господарський. Всі несе в будинок, піклується, щоб сім'я ні в чому не потребувала. Багато часу приділяє дітям, займаючись їх освітою. Постійний у своїх уподобаннях, хоча йому небайдужі жінки взагалі. Шанобливо ставиться до батьків дружини, не забуває про своїх рідних. Любить сімейні, свята, завжди запрошує багато друзів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...