• Без категорії

Роль чоловіка в пологах

Роль чоловіка в пологахПерша теза – ми з вами займаємося ламанням вікових стереотипів. Пологи дійсно жіноча справа. І робити їх сумісними – це революція. І раз ви читаєте цю статтю, зважилися на це або думаєте, ще чи зважитися, – зрозумійте, що допомоги чекати практично нема звідки, тільки на курсах серед подібних божевільних людей. Від вас чекають, що ви всі зобов’язані самі зрозуміти і зробити правильно.

Пам’ятайте, що по тому ж стереотипу ви – всього лише другий план. Ніякого керівництва. Ви тільки присутні і подаєте моральну підтримку. Не робите замах на її святе перше місце для дитини, що вона його відчуває.

Просто присутні. І не сперечайтеся. Сам факт вашої присутності і щирого інтересу розв’яже їй язик і вона почне з вами обговорювати і радитися – але тільки Після того, як повірить, що з вами варто розмовляти на цю тему, що ви не відстороняєтеся. Доведіть це своєю постійною присутністю поряд.

Основний жіночий страх – залишитися однією. Звідси вся решта страхів. Потрібна тільки присутність, більше нічого. Ніякої спеціальної підготовки

Що заважає – те, що вона відчуває, що ви відстороняєтеся, що вам нецікавий, що ви не хочете, що ви боїтеся, що ви погано про неї думатимете і до неї відноситиметеся, що зміняться відносини, що вона побачить зайвий раз як все між вами погано, що ви не виправдаєте її очікувань.

Треба дати зрозуміти, що все не так.

Треба дати зрозуміти, що дуже цікаво, що ви не боїтеся, а просто хвилюєтеся, як і вона, причому хвилюєтеся саме за неї, що ви вважаєте процес нормальним і природним, що ви надивилися фільмів і не будете шоковані.

Не треба обіцяти вперед, що не зміняться відносини – цього не можна гарантувати. Говоріть про те, що є зараз. ГОВОРІТЬ.

Кожен вечір виділяйте час на розмову. Озвучте їй те, що вона знає і сама – хай не додумує, а заспокоїться, що вона правильно вас розгадала: що коли ви думаєте, що не можете допомогти (виносити, народити, вигодувати) конкретними справами, ви в ступорі.

Тому якщо вона скаже, чим їй конкретно допомогти сьогодні – ви будете дуже вдячні. Тільки хай скаже сама, щоб вам не довелося вгадувати. Якщо дуже соромиться або замикається, запропонуйте список припущень.

Джерело: mariamm.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...