Робота в жіночому колективі: як вижити в умовах війни

Businesswomen Робота в жіночому колективі – це справжнє випробування на міцність і витривалість своєї нервової системи. У будь-якому суспільстві є люди, яким ми імпонуємо і завжди розуміємо їх почуття і думки, а є ті, яких ми абсолютно не сприймаємо в будь-яких проявах їхньої поведінки.

Однак, колег не вибирають, з ними доводиться уживатися і робити це необхідно для того, щоб у вас була можливість присвятити себе професійній праці, а не розбору особистих проблем.

Жінки також, як і чоловіки, люблять конкуренцію. Адже для них теж дуже важливо бути кращими на тлі інших. Почнемо з ситуації, коли ви вперше хочете підвестися перед судом жіночих очей і стати присвяченій в колективні справи. Мова йде про перший робочий день. Отже, найнеобхідніше, про що варто вам подбати, так це про свій зовнішній вигляд. Не варто помітно одягатися чи робити яскравий макіяж. Все має бути стриманим і охайним, а головне підібраним зі смаком. Необхідно дотримуватися професійного етикету при створенні свого образу. А що стосується мейк-апу з цієї нагоди – то це ціле мистецтво створити макіяж ділової жінки. Робота в жіночому колективі змушує більше стежити за собою і виглядати не гірше, а то і краще, ніж інші. Не забудьте про доглянуту зачіску і доглянутому манікюрі. Але в цьому випадку не варто зациклюватися на даному понятті, адже ваша основна турбота, за яку вам по суті і платять гроші – це виконувати свої професійні обов’язки.

Також вам необхідно навчитися стримувати свої емоції і намагатися приховувати власні секрети під сімома замками своїх дверей до душі. Повірте, ви можете завести на роботі подруг, але не варто шукати їх в кожній колезі. Усім не догодиш і це факт. Але все ж, не варто занадто відкриватися, а тим більше обговорювати своє особисте життя зі своїми товаришами по службі.

Для того, щоб робота в жіночому колективі не перетворилася для вас у суцільну і непосильну конкуренцію, що буває досить часто, варто весь час розвиватися і самовдосконалюватися. Зростайте над собою, прагніть до нових цілей, багато вчіться. Крім того, будь-яка помилка з вашого боку найчастіше буде розцінюватися, як привід попліткувати, пояснюючи це вашою некомпетентністю.

Дуже важливо приділити увагу своїй самооцінці, адже жінки – це особистості досить підступні. В першу чергу вони будуть відсіювати конкуренток, що піддаються на їх психологічний тиск. Не варто шукати справедливості у відносинах з такими колегами, адже ситуація в цьому випадку розвивається за наступним сценарієм «хто нахабніше – той і правий». Але й «заводитися» з такими жінками теж сенсу немає. Можете просто бути мудрішими. Вони шукають визнання своєї персони – хваліть їх і захоплюйтеся, але робіть свою справу.

Працювати в жіночому колективі насправді не так вже й складно, якщо ви звикли, що навколо вас постійно щось змінюється і перетворюється. Будьте більш податливими до змін, адже тут немає місця постійним принципам.

Ні в якому разі не брешіть, адже ви знаєте, то дурна мова – це найбільше покарання жінки. Якщо ви не зможете ужитися в жіночому колективі, то робота виявиться справжнісінькою каторгою. І це не дивлячись на вашу профільну освіту і величезний професіоналізм і досвід роботи в даній сфері. Все це помножиться на «ні», якщо ви не зможе інтуїтивно освоїти ази виживання серед колег жіночої статі.

А якщо начальник – чоловік

Це дуже складний випадок, якщо на таку кількість жінок випадає один чоловік. З одного боку – ви своїми професійними досягненнями можете домогтися розташування з боку керівництва, але відносно колег ви отримаєте повне нерозуміння і … заздрість доброго ставлення до вас. Бути улюбленицею начальника – це ціла перипетія суміжних почуттів. Це, як сидіти на двох стільцях одночасно. Постарайтеся налагодити хороші відносини з керівником, але ні в якому разі не переходьте далі ділового спілкування інакше гніву суспільства вам не уникнути.

Також на роботі в жіночому колективі постарайтеся не виділяти окремо кого-небудь зі співробітниць, ставтеся до всіх однаково з повагою, адже ви – доросла людина. У будь-якому суспільстві не люблять тих, хто вважає себе розумнішим за всіх і з першого робочого дня хоче перевершити всіх присутніх. Здорова конкуренція мотивує, а нездорова зациклює на своїх комплексах і усуває від функціональних обов’язків.

Робота в жіночому колективі дуже цікава, вона розвиває почуття реакції і дає можливість навчитися домагатися своїх цілей тактовно і мудро.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...