Робота в декреті без відриву від сім’ї – можливо? (частина 1)

Робота в декреті без відриву від сім'ї можливо (частина)Молоді батьки, оговтавшись, після радісних почуттів своєї нової ролі, часто стикаються з проблемами не тільки побутового характеру, а й матеріального. Виплати молодій мамі з колишньої роботи швидко закінчуються, а втрьох або вчотирьох прожити на зарплату тата й мамині мізерні виплати буває дуже складно. Тому й вдаються молоді мами до різних способів заробітку на дому під час декретної відпустки.

Як заробити в декреті?

Вийшовши в декрет, перші місяці мамочка готується до появи на світ малюка. Вона перечитує купу журналів в пошуках корисної інформації, скуповує в магазинах все, як їй здається, необхідне для майбутнього малюка. Народивши дитинку, і дочекавшись того моменту, коли можна приділити якийсь час собі, мама починає замислюватися про те, як заробляють мами в декреті. З одного боку їй стає нудно просто сидіти вдома, з іншого, вона боїться втратити кваліфікацію за час декрету, з третього ж, хоче мати кошти, які зможе без оглядки витратити на себе і дитинку.

Варіантів заробітку в декретній відпустці існує безліч. Вони допомагають заробляти відповідно до ваших талантів, досвіду, знань, вмінь, мрій та бажань.

В сьогоднішні статті ми зупинимося на деяких видах заробітку в Інтернеті.

Отож, перше місце за популярністю займає заробіток за допомогою інтернету (фріланс). Тут список розділяється ще на кілька варіантів, на яких зараз і зупинимося.

1. Копірайтинг

В інтернеті ви можете зайнятися написанням статей, які будете успішно продавати на існуючих і процвітаючих біржах копірайту і рерайту. На цих біржах можна зайнятися перекладанням, якщо ви володієте певним досвідом такої роботи, і редагуванням текстів. Якщо ви вмієте добре писати тексти, то можна дуже непогано заробити на біржах контенту.

2. Продаж інфопродуктів

Заробити під час декрету вам допоможе та інформація, яку ви збирали все життя, а особливо в останні місяці перед пологами. Це називається продаж інфопродуктів. Якщо у вас є здатність до систематизації отриманої інформації, то сміливо створюйте алгоритм до певних дій, наприклад, як запеленати новонародженого, 5 кроків до розшифрування дитячих криків тощо. А, якщо ще й фото прикладете, то ваша інформація має всі шанси бути купленою за хороші гроші.

3. Блог

Також в інтернеті можна відкрити свій блог, який монетизується, тобто приносить гроші від розміщення на ньому реклами.

4. Електронна книга

Написання електронної книги – ідеальний варіант для письменників в декреті. Електронна книга не вимагає укладення контракту з агентствами для видання вашого бестселера. Така книга здатна приносити прибуток, заміщати продавця, залучати клієнтів.

5. Інтернет-магазин

Перебуваючи в декреті, можна почати власну справу, відкривши інтернет-магазин. Така справа може зажадати невеликих вкладень, але, якщо все правильно прорахувати, то вони швидко окупляться. Наприклад, сьогодні користуються великим попитом магазини дитячого одягу і товарів для жінок. Для заробітку в декреті інтернет-магазин можна орендувати, як справжній. Також, якщо у вас є тяга до торгівлі, ви можете брати участь в спільних закупівлях, контролюючи процес і отримуючи від цього відсоток.

6. Консалтинг

Якщо ви психолог за освітою або покликанню, то цілком можливо в декреті отримувати прибуток, працюючи коучем або консультантом. Коуч – це людина, яка підштовхує іншого до досягнення його мети, очевидно, що тут важливі психологічні якості переконання. А консультант вирішує поставлену перед ним проблему, і за вірне і результативне рішення отримує прибуток. У більшості випадків коуч і консультант працюють на офіційній основі в якійсь фірмі, маючи постійну ставку і умови роботи віддалено.

Також влаштуватися фрілансером, як сьогодні модно говорити, можна по своїй звичній професії. Є фірми, які шукають співробітників для віддаленої роботи на дому і пропонують ставку мамам в декреті.

7. Особистий сайт

Свій сайт в інтернеті може, як варіант заробітку під час декрету, приносити дохід від викладеної на ньому інформації про власну діяльність, про партнерів вашого сайту. Також на таких сайтах завжди розміщується рекламна інформація, за яку власник сайту теж отримує прибуток.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...