• Без категорії

Робота майбутньої матері впливає на вагу дитини

Робота майбутньої матері впливає на вагу дитиниСтреси на роботі на ранніх термінах вагітності збільшують ризик народження дитини з низькою масою тіла.

Нідерландські дослідники проаналізували відповіді 8 266 жінок на питання про умови їх праці. Виявилося, що робочий тиждень тривалістю 32 години і більш високі навантаження на роботі в першому триместрі вагітності негативно впливають на вагу новонародженого.

Поєднання стресів на роботі з тривалістю трудового тижня пов’язане із зниженням ваги плоду і збільшенням ризику появи на світ дитини з гіпотрофією.

Багато жінок прагнуть скорочувати час роботи і знижувати навантаження до кінця вагітності. Проте дані дослідження демонструють: набагато більше користі щадний режим роботи принесе протягом першого триместру виношування плоду.

Варто також нагадати і про шкоду роботи в нічну зміну. Дослідження показують, що через безсонні ночі жіночий організм виробляє менше мелатоніну – речовини, що пригнічує функцію статевих залоз і допомагає запобігати раку грудей. Медики відзначають, що нічні трудівниці ризикують захворіти раком грудей на 60% більше.

Джерело: Ivona

Якщо вам осточортіла офісна робота прочитайте цю статтю "<a href="http://zabotlivaya.ru/category/podelki/podelki-iz-bumagi">Поделки из бумаги</a>".

Поділитися в...

Вас може зацікавити...