Робота для молодої мами

Ми продовжуємо серію статей, пrabota4рисвячених роботі в дектреті і сьогодні розглянемо ще 4 види заробітку.

Робота промоутером

Кожна молода мама може підробити як промоутер за умови, що у неї є можливість залишити дитину з ким-небудь із родичів на 4-5 годин у день. Обов’язки промоутера полягають в роздачі листівок або безкоштовних зразків продукції клієнта. Зустрічаються і дегустації, що проводяться в гіпермаркетах, але найчастіше використовується схема «подарунок за покупку». Тобто дівчина розповідає про всі переваги певного продукту, а якщо людина вирішує його придбати, то отримує подарунок. Робота нескладна, але зарплатня цілком конкурентоспроможна, виплачується за кількістю відпрацьованих годин.

Робота таємним покупцем

Таємний покупець — це людина, яка перевіряє знання і лояльність продавця по відношенню до певних брендів або просто по відношенню його до відвідувачів. Нариклад, вашим завданням може бути відвідування аптек вашого міста за списком, який вам дадуть. Часто буває так, що молодій мамі дозволяють працювати разом із дитиною. Особливо, якщо працювати потрібно з дитячими товарами (підгузники, баночне пюре, суміші та інше). Така робота оплачується фіксовано за 1 візит.

Створення спільної покупки

Напевно, кожен хоче придбати якісні речі за невисокою ціною. Саме для цих цілей створюються спільні покупки. Практично в кожному обласному центрі існує сайт, призначений для цих цілей. Щоб стати організатором, необхідно зареєструватися на сайті і запропонувати закупівлю. Це можуть бути товари для дітей, для дому, для автомобіля — все те, що потрібно в повсякденному житті. Заробити в даному випадку можна на організаторському відсотку, який зазвичай складає 15-20% від суми закупівлі.

Робота нянею

Напевно, серед ваших знайомих знайдеться молода мама, якій необхідно вже зараз вийти на роботу. Якщо ж ви не збираєтеся найближчим часом повертатися на своє робоче місце, то легко зможете посидіти з її малюком за невелику плату, та й діткам буде разом веселіше.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...