Річард

Перекладається з англійської та німецької як – "могутній, сміливий".

Річард сильний і мужній. Надійний товариш і компаньйон. Завжди знає, чого хоче і як цього домогтися. Оточений колегами, друзями, приятелями. Дуже товариський, для всього знаходить час. Не вміє відмовляти в допомозі. Він – душа суспільства. Любить подорожувати, легко заводить нових приятелів. Ніжно ставиться до батьків, завжди пам'ятає про них. Не піддається впливу навіть близьких людей, прислухається до їхньої думки, проте останнє слово завжди залишає за собою. При всій своїй товариськості і доброзичливості мало кому вірить, завжди перевіряє ще раз факти, щоб не потрапити в халепу. Володіє аналітичним складом розуму, швидко схоплює суть будь-якого діда, має феноменальну пам'ять.

Орієнтується в складних ситуаціях, уміє в лічені хвилини вибрати єдино правильне рішення. Не впадає в паніку, уміє зібратися, заспокоїти інших, обнадіяти. Ярий захисник слабких, борець за справедливість.

"Грудневий" Річард гарячий, дуже емоційний, що навіть може привести в молодості до неприємних контактів з правоохоронними органами. Річард не любить розповідати про цей епізод у своєму житті, і мало хто знає про це. Але цей поворот у долі не може зломити його волю: він так само твердий, любить людей, не стає розлюченим.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...