• Без категорії

Ревнуєш, значить рано чи пізно зрадиш

Ревнуєш, значить рано чи пізно зрадиш

Отже, існує п’ять видів ревнощів: депресивний, параноїдальний, маніакальний, боязнь розлучення і гіпертрофований.

Але коли ревнощі стають патологією, то знаходить біохімічну базу, що піддалася вивченню в Університеті Пізи.

Дані проведеного дослідження опубліковані в журналі Neuropsychobiology. “При появі нав’язливого стану, пов’язаного із страхом бути обдуреним, спостерігається падіння рівня серотоніна, нейропередатчика відчуття щастя”, – говорить нейропсихіатр, автор дослідження Донателла Марацці.

Ще один дивовижний момент: дуже часто ревниві люди зраджують.
Це називається “проектовані ревнощі”: я бачу в іншому недолік, який не бажаю бачити в собі.

Простіше кажучи, ревнощі прекрасного і доброго негідника. “Так поводяться донжуани, які міряють по собі і бояться зради, тому що самі зраджують”, – підкреслює Джанна Ськелотто, психотерапевт, що спеціалізується на питаннях браку.

Бути небагато ревнивим – це нормально. Але є межа, яка ніколи не слідує порушувати. “Коли починаєш розуміти, що не можеш управляти ситуацією, коли подібні сцени стають щоденними, коли стаєш жертвою сильних емоцій – ось тоді слід звернутися до психотерапевта”, – продовжує Кьяра Симонеллі. А ще краще – до сімейного психолога, якщо починає дратувати поведінку партнера.

Доцент відзначає: “У ревнощів немає віку, немає статі. Вона виникає з побоювання втратити коханого. Ревнощі відрізняються від заздрості, що виникає через бажання знайти якісь риси, властиві їй або йому, які, на нашу думку, привертають увагу улюбленої людини”.

Залишаються протиотрути. Чого ніколи не варто робити?

Фахівці говорять: “Заборонено питати про подробиці попереднього життя партнера. Заборонено стежити за партнером. Заборонено надавати дуже велике значення зухвалій поведінці партнера, тому що навряд воно дійде до зради. І якщо зрада все ж таки стала фактом, завжди можна спробувати знов завоювати кохану людину. Або ж просто махнути рукою”.

Джерело: http://themoscowlife.ru/

НА ГОЛОВНУ – Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...