Ренольд

Походить від древнескандинавского – "правитель", "пан".

"Грудневий" Ренольд – людина складна в спілкуванні, не вміє пристосовуватися до обставин, тим більше до людей, особливо до керівництва. У роботі сам підбирає собі партнерів, фанатичний, не терпить недбалості. Дуже організований, легкий на підйом, любить відрядження. Акуратний, завжди при краватці. Гидливий, не в кожному будинку відчуває себе настільки затишно, щоб сісти за стіл. Не терпить довгих телефонних розмов, конкретний у судженнях та висловлюваннях. Для нього істотні тільки факти. Важко сходиться з людьми, не менш важко йому втрачати друзів. При всій складності свого характеру вміє вести бесіду, тактовний і дипломатичний. Прислухається до чужої думки, але завжди бореться за справедливість. Бере активну участь в житті сім'ї і друзів.

"Літній" Ренольд – високо духовна натура, прагне допомогти всім нужденним. Він скритний, велику увагу приділяє вивченню сутності людини і свого призначення. Життя його цікава і різноманітна. Він багато читає, віддаючи перевагу класиці, філософії. Збирає історичну літературу, історія – його хобі. Успішно закінчивши одну справу, відразу береться за інше, але тільки за однієї умови – йому повинно бути цікаво.

Вміє оцінити здібності колег, вимагає від них відданості справі і високого професіоналізму. Шанує талант, схиляється перед мудрістю. Сам Ренольд, як правило, талановитий і вміло розвиває здібності, якими обдарувала його природа. Вміє створити в колективі теплу, дружню атмосферу, охоче йде назустріч усім колегам, допомагає товаришам по службі. Меткий і винахідливий у роботі, що дуже допомагає йому в просуванні по службі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...